Fotograf (+ kameraman?) - 28.8.2021 BA kraj

Dobrý deň, poprosím ponuky aj cenou na svadobného fotografa (príp. aj s kameramanom) na 28.8.2021 v BA kraji (počet hostí cca 100). Zároveň poprosím upraviť cenovú ponuku aj v prípade voľby svadobných portrétov v iný, ako svadobný deň. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@tcsvadba Pekný deň želám, termín zatiaľ voľný :) Nahliadnite na môj web pre viac info :) Želám všetko dobré & be happy 🙂 Kajo
Odpovedať
Profilova fotka
@tcsvadba
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný, robíme foto aj video :-) Kompletný cenník aj portfólio nájdete na našom webe
Odpovedať
Profilova fotka
@tcsvadba Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Skúste sa pozrieť na moju stránku, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa Peter Školník - skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás ponúkame aj fotokútik aj krátke video
Odpovedať
Dobrý deň, CP zaslaná.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín máme voľný, viac ukážok nájdete na mojom profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mame volny. Ponukame profesionalne foto+video sluzby uz od roku 2010. V pripade, ze Vas zaujeme nasa tvorba staci napisat a posleme cenovu ponuku. Prajeme prijemne svadobne planovanie timFOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň, termín máme voľný ... ponúkame kombinované služby foto + video v jednom ... do internej pošty posielam jednotlivé balíky aj s cenami ... akonáhle Vás nejaký z balíkov zaujme, tak nás neváhajte kontaktovať s pozdravom N.Gonosz
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny deň prajem, Váš termín mám voľný. Ak sa Vám páči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Cena za fotenie svadobných portrétov je 550 Eur, v prípade fotenia v iný deň je cena 600 Eur. V cene máte všetky vydarené fotky, plne upravené, odovzdávam na linku a na usb v darčekovej krabičke.
Odpovedať
Profilova fotka
@tcsvadba AKCIA – zľava 20% na všetky svadobné balíčky!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
navštívte môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tcsvadba Dobrý deň. Ponuku som poslal do správy. :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, v správe Vám posielam cenovú ponuku. Prajem príjemné svadobné prípravy :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, my máme termín na 27.8.2021 v Hoteli Agatka na Čiernej Vode. Hľadáme fotografa (od príprav do 1:00) a kameramana (stačí nám krátke video plus materiál), popripade by sme radi mali aj fotobúdku (stačia nám dve hodiny). Rada by som Vás poprosila o cenovú ponuku ak máte tento termín ešte voľný. Budem rada ak pridáte informácie ohľadom zálohy za služby a Covid-19 (preloženie, zrušenie svadby). Vopred veľmi pekne ďakujem za ponuky. S pozdravom, Nika
Odpovedať
@niki_polce Dobrý deň, termín mám ešte voľný posielam Vám SS.
Odpovedať
Profilova fotka
@niki_polce V prípade záujmu som k dispozícii. Ponúkam kompletnú službu. Všetky informácie vrátane ceny nájdete na mojej stránke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?