Fotograf na 1.8.2020, Modra

Pekný deň, hľadám fotografa na svadbu 1.8.2020 v Modre, Chata Zoška. Prosím o zaslanie kontaktu na Vás pokiaľ máte kapacity na daný deň, Ďakovalaaaa:)
Odpovedať
Profilova fotka
@najzelensia Dobrý deň prajem. Váš termín : máme volný :-). Pozrite náš profil :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@najzelensia Nech sa pacii. Termin volny. Urcite si pozrite moju pracu na fb Miqo Cash Photography. Mate spravu
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý den tento termin mam ako jeden z poslednych volnych v tomto roku, skuste pozriet FB: Kyria photography :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@najzelensia aj ja mám este tento termin volny, pozrite si moje portfolio,pokojne mi zavolajte 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@najzelensia Dobry den, tiez mam volny termin, pozrite si aj moje svadobne fotografie. viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný 😊 Portfólio, cenník aj kontakty nájdete na našom webe 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin 1.8.2020 ako jeden z poslednych mame volny. Mozete vyuzit zvyhodnenu ponuku pri objednavke foto+video :-) Balík foto exklusiv + cinematic video - 999 eur (bežná cena 1399 eur) Balík foto exklusiv + video classic - 1149 eur (bežná cena 1499 eur) Prajeme prijemne svadobne planovanie timFOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatiaľ voľný, viac fotiek nájdete na mojom profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín na fotenie máme voľný :-) V prípade záujmu máme v ponuke aj video. Cesta nie je problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@najzelensia Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Máte súkromnú správu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fotograf a kameraman na svadbu - Modra, Pezinok, Svätý Jur a okolie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Ponuku som poslal do spravy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@najzelensia Pekný deň prajem, rad Vám ponúknem svoje služby, termín voľný . Viaceré časové balíčky za Foto služby + individuálny prístup. Viac informácií i na mojom webe. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte . Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás máme možnosť aj krátkeho videa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, kľudne sa mi ozvyte :).
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?