Fotograf na svadbu 5.9.2020 Modra

21. jún 202090

Dobrý deň hladame skúseného fotografa na našu svadbu..max.cena do 700 EUR ..popripade fotograf a kameraman do 1000 EUR..

Ďakujeme za každú odpoved

• @beruska_29  pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• 😉

• Sponzor fóra
  • dobrý deň ak by ste mali záujem sme tu pre vás ponúkame aj fotokútik aj krátke video

• @beruska_29  Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, foto a viac info na webe

• 🙂

• dakujeme pekne vsetkym, uz sme si nasli fotografa aj kameramana 🙂

• Dobrý deň prajem Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Vaše prípadné otázky rada zodpoviem v súkromnej správe. 🙂 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Krasny den.
    Rada by som Vám ponúkla naše nádherné fotosteny, mrknite naše albumy. Sme z Nitry/Trnavy❤️

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    ELLIWED
    Hlohovec
    .
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky