Fotograf na svadbu, 3.5.2019, Modra

9. jan 201914

Dobrý deň, zháňam fotografa na svadbu, ktory ma volny termin 03.05.2018.
Poprosim aj s cenovymi ponukami do spravy. Dakujem

• @ghostsgirl  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info

• Pekný večer, termín je zatiaľ u mňa voľný 🙂 . Pozrite si môj web alebo viac info Vám píšem v správe 🙂.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, prípadne si môžete pozrieť na mojom webe 🙂

• @ghostsgirl  Dobrý večer, termín mám voľný. Do správy posielam ponuku.

• @ghostsgirl  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• @ghostsgirl  Dobrý večer želám. Termín mám voľný. Viac info Vám posielam do správy.

• @ghostsgirl  dobrý večer, ponuku som Vám poslala v správe 🙂

• @ghostsgirl  Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• @ghostsgirl  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• @ghostsgirl  Dobrý deň, termín mám voľný.

• Dobrý večer,som priamo z Modry,Váš termín mám zatiaľ voľný v prípade záujmu Vám napíšem viac info 🙂

• Dobrý deň, váš termín mám voľný, v prípade záujmu vám napíšem viac info.

• Dobry den, termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov