Fotograf na svadbu, 5.10.2019, Topoľčany

8. júl 201911

Hladame fotografa na svadobne fotenie 5.10.2019. Za kazdu ponuku dakujeme😊

• Dobrý deň, termín máme voľný, pozrite si náš web, kde nájdete ponuku služieb a v prípade záujmu sa stačí ozvať 😊 Pre svadby na tento rok robíme aj krátke svadobné klipy grátis 😉

• Dobry vecer prajem, termin mame zatial volny. V pripade, ze Vas zaujme nasa tvorba nevahajte nas kontaktovat. Staci si vybrat z ponuky na webe.
    Prajeme prijemne svadobne planovanie
    tim Fotosuchy

• Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. Cenník Vám môžem poslať do správy. Pekný deň. 🙂

• Sponzor fóra
  • Fotograf na svadbu Topoľčany a okolie

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň,

Urcite dostanete ponuky od mnohych fotografov, ale odporúčam vám orientovať sa na profesionálov. Maloktory z fotografov je naozaj profesional, v tom zmysle ze sa plnohodnotne venuje foteniu a vie vam garantovat cas dodania fotiek a kvalitu fotiek z priebehu celej svadby (nielen pár krasnych fotiek z portretoveho fotenia).

Ak by ste sa pripadne aj rozhodli pre neprofesionala, urcite si ho dobre preklepnite a odporucam, aby ste si vypytali a pozreli fotky z niekolkych celych svadieb, tj. vsetky fotky ktore klientom dodal, aby ste ziskali predstavu o celkovom výstupe zo svadby.

Ono totiž pár krasnych portretoviek fotených so zaplatenými modelmi na fotografickom kurze, kde všetko nastavili lektori može na webke fotografa trochu zahmlievať pravdu o skutočných kvalitách fotografa.

Držím palce pri výbere.

• @maros_markovic  mudro pises

• ak by ste mali záujem sme tu pre vás sme z Partizánskeho a okolie veľmi dobre poznáme 🙂

• termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov