Fotograf na svadbu, 26.10.2019, Poprad

Dobrý deň, hľadám fotografa na svadbu. Svadba sa bude konať 26.10.2019 v Poprade. Mám záujem o fotenie od príprav až do jednej hodiny rána. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@ssiska33
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, radi budeme sucastou vasho svadobneho dna. V pripade ze sa vam nasa praca zapaci kludne nas kontaktujte. Vsetko potrebne najdete na nasej stranke (uvedena pod prispevkom)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@ssiska33 Pozrite do môjho portfólia, momentálne mám zvýhodnenú cenu 350€ za fotografovanie celého svadobného dňa až do 01:00 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som priamo z Popradu :) Prosím nakuknite na môj web a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
@ssiska33 Skúste nahliadnúť na môj web, termín mám voľný ;) Máte správu odomňa. Želám peknú nedeľu
Odpovedať
Profilova fotka
@ssiska33 Pekný deň,rád Vám ponúknem svoje Foto služby a výhodné balíčky. :-) Termín ešte voľný, ukážka je z Spišská Sobota- Poprad .Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií som poslal do správy, prípadne ich môžete vidieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, skúste pozrieť aj môj web. Viac informácií v správe. S prianím pekného večera skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
@ssiska33 Ahoj, termin mam volny. pozrite si moje na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ssiska33 Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ssiska33 Dobrý večer, Váš termín máme voľný, v prípade záujmu nám napíšte ktoroukoľvek formou. :) Fotografie nájdete na našom webe, sociálnych sieťach i tu. Pekný večer prajem. Veronika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem. Moderná svadba sa nezaobíde bez fotobúdky, a už vôbec nie bez fotobúdky Labudky. Váš termín máme voľný, tak neváhajte prezrieť si náš FB a Instagram fotobúdkalabudka Do fotobúdkovania
Odpovedať
Dobrý večer , Váš termín 26.10. mám voľný Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?