Fotograf na svadbu, 26.10.2019, Poprad

17. apr 201917

Dobrý deň, hľadám fotografa na svadbu. Svadba sa bude konať 26.10.2019 v Poprade. Mám záujem o fotenie od príprav až do jednej hodiny rána.
Ďakujem.

• Dobry den, radi budeme sucastou vasho svadobneho dna. V pripade ze sa vam nasa praca zapaci kludne nas kontaktujte. Vsetko potrebne najdete na nasej stranke (uvedena pod prispevkom)

• Sponzor fóra
  • @ssiska33   Pozrite do môjho portfólia, momentálne mám zvýhodnenú cenu 350€ za fotografovanie celého svadobného dňa až do 01:00 🙂

• Dobrý deň, som priamo z Popradu 🙂 Prosím nakuknite na môj web a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Lucia

• @ssiska33  Skúste nahliadnúť na môj web, termín mám voľný 😉 Máte správu odomňa. Želám peknú nedeľu

• @ssiska33
     Pekný deň,rád Vám ponúknem svoje Foto služby a výhodné balíčky. 🙂
    Termín ešte voľný, ukážka je z Spišská Sobota- Poprad .Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií som poslal do správy, prípadne ich môžete vidieť na mojom webe 🙂

• Dobrý večer, skúste pozrieť aj môj web. Viac informácií v správe.

S prianím pekného večera
    skolnikphotography

• @ssiska33  
    Ahoj, termin mam volny. pozrite si moje na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
    Tomas
    .

• ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• @ssiska33  Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie.
    Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
    Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin 🙂

• @ssiska33  Dobrý večer, Váš termín máme voľný, v prípade záujmu nám napíšte ktoroukoľvek formou. 🙂 Fotografie nájdete na našom webe, sociálnych sieťach i tu. Pekný večer prajem. Veronika

• Dobrý večer prajem. Moderná svadba sa nezaobíde bez fotobúdky, a už vôbec nie bez fotobúdky Labudky.
    Váš termín máme voľný, tak neváhajte prezrieť si náš FB a Instagram fotobúdkalabudka
    Do fotobúdkovania

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer ,

Váš termín 26.10. mám voľný

Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať

Lucia

• 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ako svadobný fotograf pomáham novomanželom naveky si uchovať tie najdojemnejšie spomienky z ich výnimočného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov