Fotograf na 30.5.2020 - Vrbovce

29. sep 201910

Ahojte , zhanam fotografa/ku na nasu svadbu konajucu sa dna 30.5.2020 v obci Vrbovce (okres Myjava). Viete mi niekoho doporučit, kto by malv tento den volny termín? Hmm 🙂 vdaka za kazdu odozvu.... 😉

• @filip86  
    ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe, termin zatial volny.
    Tomas

• Dobrý deň, termín máme voľný, pozrite si náš web 😉

• Sponzor fóra
  • @filip86  Termín mám voľný. Nahliadnite na môj web prosím. Želám všetko dobré & be happy 🙂
    Kajo

• Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii.

S prianím pekného večera
    skolnikphotography.

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. 🙂

• @dananai  
    Dobry den,
    Vedeli by ste mi prosim Vas poskytnut blizsie informace? tj. cennik ,ci mate pevnu sadzbu alebo formou balickov.... dakujem

S pozdravom Filip Lukáč

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás

• Dobrý deň.
    Termín mám ešte voľný. 🙂

• Urcite dostanete ponuky od mnohych fotografov, ale odporúčam vám orientovať sa na profesionálov. Maloktory z majitelov fotoaparatov je naozaj profesional, v tom zmysle ze sa plnohodnotne venuje foteniu a vie vam garantovat cas dodania fotiek a kvalitu fotiek z priebehu celej svadby (nielen pár krasnych fotiek z portretoveho fotenia).

Ak by ste sa pripadne aj rozhodli pre neprofesionala, urcite si ho dobre preklepnite a odporucam, aby ste si vypytali a pozreli fotky z niekolkych celych svadieb, tj. vsetky fotky ktore klientom dodal, aby ste ziskali predstavu o celkovom výstupe zo svadby.

Ono totiž pár krasnych portretoviek z posledych 5 rokov, alebo portfolio fotiek fotených so zaplatenými modelmi na fotografickom kurze, kde všetko nastavili lektori može na webke fotografa trochu zahmlievať pravdu o skutočných kvalitách fotografa.

Držím palce pri výbere 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov