Fotograf na svadbu v okolí Čadce, 3.8.2019

Zdravím, zháňame cenovo priatelneho fotografa na našu svadbu 3. August. Obrat bude v Rakovej (pri Čadci) Oslava bude v Žiline v River clube pri Vodnom diele v Žiline. Oslava malá s menším počtom fotografií. Avšak fotenie sme rozmýšlali možno týžden alebo pár týždnov po svadbe niekde v horách podľa počasia, sme vášniví turisti. Ideál Malá Fatra lanovkou a niekde v tých miestach. Prípadne nejaké iné návrhy a info k cene. Viete o niekom? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@darvana Zdravím vás, fotenie v prírode mám veľmi rád. Nahliadnite na môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
@darvana
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. V prírode fotím najradšej, sú to najkrajšie fotky. 😍 Určite by sme sa mohli dohodnúť nafotiť ich pred alebo po svadbe ako Vám bude vyhovovať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Písala som vám správu! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@darvana Dobrý deň, Váš termín mám už obsadený,ale viem sa prisposobiť na fotenie v horách Malá Fatra. Som od Žiliny- z KNM ,takže ideálne na operatívne dohodnutie podľa výhľadu počasia. Vrátnu poznám dobre letom-zimou. Určite by sme našli vhodné miesta. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
@mbstudio1 a cenovo by ako fotenie vyslo? Dakujem za info
Odpovedať
Profilova fotka
@darvana Posielam správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, ak fotografm Galériu fotiek a cenník nájdete na mojom profile alebo web stránke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hladáte mňa :) Pretože som tiež vášnivá turistka rada s Vami niekam vybehnem. Napríklad na Tomášovský výhľad, Čerenovskú skalu, alebo na Roháčské plesá.. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?