Fotograf na svadbu v Tatrách - 29.6.2019

22. okt 201811

Dobrý deň, poprosím Vás o ponuky, alebo odporúčania svadobného fotografa na tento termín. Ďakujem veľmi pekne. Svatba sa bude konať na strbskom plese.

• Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza ale fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Cenník na mieru podľa vašich požiadaviek. Kúsok z mojej tvorby 📸📩

• @svatbatatry2019  Pekný deň želám. Poslal som Vám do správy info.

• @svatbatatry2019  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• Sponzor fóra
  • Pekný deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom,pozdravujem, Milan

• Dobry den, vas termin mame volny, budeme radi ak si pozriete nasu tvorbu 🙂 Webova stranka je uvedena nizsie.

• dobrý deň ... termín mám voľný ... posielam ponuku do IP

• Pekný deň,

Skúste pozrieť aj moje prace. Váš termin mam zatial volny

• Budeme radi ak nazriete aj na naše portfolio .... termín u nás aktuálny ! VIDEO+FOTO

• Dobrý deň prajem, predstavujem Vám moju krátku ukážku svadobných fotografií, v prípade záujmu ma môžete kontaktovať, Váš termín mám voľný.

Tomáš Zelinka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov