Fotograf na svadbu v Tatrách - 29.6.2019

22. okt 201811

Dobrý deň, poprosím Vás o ponuky, alebo odporúčania svadobného fotografa na tento termín. Ďakujem veľmi pekne. Svatba sa bude konať na strbskom plese.

• Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza ale fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Cenník na mieru podľa vašich požiadaviek. Kúsok z mojej tvorby 📸📩

• @svatbatatry2019  Pekný deň želám. Poslal som Vám do správy info.

• @svatbatatry2019  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• Sponzor fóra
  • Pekný deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom,pozdravujem, Milan

• Dobry den, vas termin mame volny, budeme radi ak si pozriete nasu tvorbu 🙂 Webova stranka je uvedena nizsie.

• dobrý deň ... termín mám voľný ... posielam ponuku do IP

• Pekný deň,

Skúste pozrieť aj moje prace. Váš termin mam zatial volny

• Budeme radi ak nazriete aj na naše portfolio .... termín u nás aktuálny ! VIDEO+FOTO

• Dobrý deň prajem, predstavujem Vám moju krátku ukážku svadobných fotografií, v prípade záujmu ma môžete kontaktovať, Váš termín mám voľný.

Tomáš Zelinka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov