Hladám fotografa a kameramana (2v1) 18.7.2020

29. jan 202012

Hľadam foto video v jednom do cca 500-600€
Svadba vo Veľkej Pake cca 80 ľudí
Celý priebeh svadby od príprav do cca 01:00 hodiny
Ak máte priamo skúsenosti prosím ozvyte sa 😊 ďakujem

• @matka_08  ceny mám trochu vyššie, ale ak by Vás to zaujalo nahliadnite na môj web pre všetky info 🙂

• Zdravím, termín máme voľný, aj keď cenu máme kúsok vyššiu, ďalšie ukážky videí a fotiek nájdete na mojom profile 🙂

• Dobry den, odporucam Vam len jedno jedinea nie len Vam. Rozhodnite sa len pre jednu sluzbu ktora je pre Vas dolezitejsia. Inak tieto peniaze doslova budu vyhodene z okna 😞
    Za cca 500-600 eur sa da najst uz schopny fotograf, kameraman tazsie. Za 500-600 (2v1 - pripadne dvaja "odbornici"😉 najdete neschopneho cloveka (ludi) co chce len zarobit, nakolko je uplne jasne ze sa nemoze jeden clovek venovat foteniu aj videu na 100% maximalne na 50% a taky bude aj vysledok. 300 eur na sluzbu je zalostne malo 😞 a ak to robi jeden clovek 2v1 vela!!!
    Prajem prijemne svadobne planovanie
    Marek

• Sponzor fóra
  • @matka_08  máte odomňa súkromnú správu 🙂

• @matka_08  Viem Vám ponúknuť síce iba fotenie, ale skúste si pozrieť moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním viac informácii

• 😉

• Budeme radi ak nazriete na naše portfolio.

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem ponúkame aj fotokútik aj krátke video zasielam vám správu

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci.

• Naša spoločnosť Vám vie poskytnúť foto aj video služby.

• @matka_08  Dobry vecer, ponukam Vam sluzby fotografa, pozrite si aj moje svadobne fotografie na webe

• pred minutou som to pisal inej neveste, skopirujem to aj vam, aby ste nemuseli dohladavat 😉

Ak sa bavime o klipe z fotiek, tak je to ok, to vam urobi kazdy fotograf. Ak chcete fotky aj normalne zive video, tak to je velmi tazke aby jeden clovek robil oboje. Da sa to, ale musi byt velmi zrucny a vysledok aj tak nebude bohvieaky. Ja osobne by som vam to neodporucal a ked tak si najmite kameramana a fotograf ako 2 osoby.

VIem si ale predstavit, ze najdete niekoho, kto vie aj tocit aj fotit na prijatelnej urovni a dohodnete sa, ze nejaku cast bude fotit a nejaku tocit. Napriklad, ze pripravy vam natoci (= nebude fotit), cez obrad moze dat na stativ kameru a bude vas primarne fotit (aj ked si teda asi viete predstavit ake zaberu z tej statickej kamery to budu), parove a skupinove fotky vam nafoti (= nebude tocit) a hostinu by mohol aj tocit aj fotit, tam uz sa to celkom da zvladnut, lebo je vela casu a mnohe veci sa deju viac krat, napriklad tanecne kolo si raz nafoti a potom natoci, akurat pri tych obradoch ako cepcenie atd sa musite rozhodnut ci chcete fotky, alebo video, resp. teda zasa ze fotky ako primarne a video z kamery na stative. Precitajte si pripadne este moj clanok o tejto teme http://marosmarkovic.sk/svadobny-fotograf-kameraman-v-jednej-osobe-vyhody-nevyhody/

Asi sa to da zvladut urobit, ked sa urobi s parom naozaj dobra priprava a jasne sa stanovi co sa bude fotit a co tocit. Samozrejme, ak sa veci zacnu komplikovat, tak musi byt jasne co je dolezitejsie, ci video alebo fotky. Lebo na svadbe sa veci maju tendenciu komplikovat - staci jeden neskory prichod, dlhsia cesta nez sa cakalo, dazd a uz to ide ako domino ....atd atd ...

Pri tomto type sluzby ale treba este ratat , ze dorucenie bude dlhsie ako bezne, pretoze fotograf ma s editaciou takmer 2x tolko roboty - raz s fotkami a druhykrat s videom. Tomu potom obycajne zodpoveda aj vyssia cena. Ale tu si treba dohodnut individialne podla celkoveho rozsahu a vasich ocakavani a dalsich faktorov.

Drzim palce, aby ste boli s vysledkom nakoniec spokojni

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!