Hľadám fotografa na 10.5.2014 do Močenku

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci tu najdem este nejakeho dobreho fotografa na 10 maja 2014 do Močenku?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín je voľný ;-) , momentálne mám akciu -50% na všetky balíky... Rád zvečním Váš veľký deň...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana7985 Dobrý večer prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete aj na mojom webe. :) Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @zuzana7985 pozri si moje portfolio, v pripade ze by sa ti pacilo, nevahaj ma kontaktovat a spytat sa cokolvek. D.
Odpovedať
Profilova fotka
Rada prídem, ak si ma vyberiete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana7985 Ahoj, rad by sme ponúkli naše služby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v Močenku som ešte nebol, tak prečo nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana7985 Dobrého nie, ale výborného áno ;-) Pekný deň prajem, rada by som Vás sprevádzala mojim objektívom počas Vášho veľkého dňa. Viac o mne a mojej tvorbe nájdete na mojom profile a web stránke. Teším sa na Vás a dovtedy majte pekné dni.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana7985 Zdravím, Váš termín mám ešte voľný a ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Ďakujem, veľmi pekne za všetky ponuky. Už sme si vybrali. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?