Hľadám fotografa na 30.9.2017 na Orave

5. feb 201711

Zdravím Vás,hľadám šikovného a usmiateho fotografa🙂 PS: svadba Námestovo

• Evička, tento termín mám voľný a usmiaty som, len neviem, či šikovný 🙂

• Ahoj , pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete

• Pekný deň,

termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Sponzor fóra
  • @eva3012  Dobry den, termin mam volny Som z LOKCE 😉

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. 🙂 Váš termín máme zatiaľ voľný.
    Ak máte záujem o viac informácií odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň ak ešte nemáte fotografa rada vám ponúkam aj naše služby sme mladá dvojka plná nápadov 😞) zaslala som vám aj cenovú ponuku do správy

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu aj na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem 🙂

• Pozdravujem Vás, rád by som Vám poskytol naše služby za prijateľné ceny, pre viac info ma prosím kontaktujte

• Evička, ponúkam Vám moje fotoslužby, pozrite si moju tvorbu na MS alebo na mojej webovej stránke a v prípade záujmu ma kontaktujte, rád Vám zodpoviem na Vaše otázky, bude mi cťou s Vami spolupracovať.

• Dobry den

podla fotky vyzeram usmiate, termin mam pre Vas volny tym som splnil 2 podmienky 🙂

Viac z mojej prace si pozriete na webe.

Miqo

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov