Hľadám fotografa na svadbu 1.7.2016 v Beckove

Dobry den, hladame fotografa na svadbu v Beckove 1.jula 2016. Vopred dakujem za ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite ku mne na stránku, mám tam svadobné fotografie a aj rozpis cien pre jednotlivé svadobné balíčky. Rada pricestujem a zdokumentujem Vám svadobný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Termin mam volny. v Beckove som uz fotil svadbu poznam to tam. Mozete si to pozriet na mojom webe.
Odpovedať
Profilova fotka
@elis81 pozrite si aj moje svadobné fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@elis81 Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný, našu prácu si môžete pozrieť na našom webe alebo blogu. Ak Vás naša práca zaujala, rady poskytneme bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Mozem poslat kontakt na nie profi fotografa, ma to ako konicek, fotil uz svadby, aj tu na mk (mozem poslat link na album), urcite to vyjde o mnoho lacnejsie ako objednanie fotografa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, prosím pozrite na moju stránku, či sa štýl mojej práce páči. Veľmi rada by som vás fotila. Snáď by sme sa dohodli... :-) Zatiaľ prajem krásny víkend :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pozrite si moju webstránku a fotografie. Ak by vás zaujala moja práca neváhajte ma kontaktovať. Termín mám zatiaľ voľný.
Odpovedať
@avalong Dakujem za ponuku, ale fotografa sme uz vybrali.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?