Hľadám fotografa na svadbu 27.08.2016 v Žiline

4. jún 201612

Ahojte,
zhanam kvalitneho, overeneho a skuseneho fotografa, ktory by nam zvecnil na fotkach nasu svadbu🙂
Najlepsie Zilina a blizke okolie.
vedlei by ste o niekom? Aj za pokial mozno prijatelnu cenu.

Dakujem pekne

• Dobry den, Vas termin mame zatial volny, sme z Martina, v ZA fotime casto. Viac info telefonicky, alebo mailom 🙂

• volny termin.

• Dobrý deň, tento termín sa mi minulý týždeň uvoľnil, takže by som súčasťou Vašej svadby mohla byť aj ja.
    Skúseností mám dosť, kalitu musíte posúdiť sama, verím, že Vás zaujmem. 🙂
    Pre Viac informácii zavolajte/napíšte, rada poskytnem viac ukážok a prepošlem cenník služieb. Ivana

• Sponzor fóra
  • termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. 🙂

• Dobrý deň, posielam vám ponuku v správe 🙂

• Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný, kľudne napíšte správu 🙂 Nájdete u mňa aj novinku v podobe USB boxu, s ktorým budete mať svoje svadobné fotografie vždy poruke 🙂 Takisto spolupracujem aj s úžasnou vizážistkou a skvelým kaderníkom, môžete mať 3 muchy jednou ranou ako sa hovorí 🙂 Pekný deň

• Dobrý deň, ponúkam svadobné fotenie, pripadne aj svadobnú výzdobu, viac info a foto v profile.

• @miqocash  Dobry den, prosim vas, aka je cena celkoveho fotenia od rana do polnoci?

dakujem
    p.s. nadherne fotooo

• Dobrý deň, ponúkam svoje služby, viac info v profile 🙂

• @janka278   dobry den , termin este mame dostupny 😉

• Dobry den, som z Martina. Prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov