Hľadám fotografa na svadbu 9.9.2017 v Bratislave

12. jan 201770

Ahojte, hľadám fotografa na termín 9.9.2017 v Bratislave do 450 € aj s dopravou. Vedeli by sme mi niekoho odporučiť? Ďakujem.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.

• termín mám voľný, neváhajte klásť otázky 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.

• Dobrý deň,

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• @skrki  
    ja mam svadbu 25.8.17 a vybrala som si tohto fotografa ktory splna tvoj budget http://www.rmphoto.sk/
    tak uvidim ake budu vysledne fotky 🙂 komunikuje rychlo a vyzera byt sympos 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké otázky napíšte mi prosím IP a ja Vám rada odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Senec
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov