Hľadám fotografa na svadbu 6.5.2017 v Bratislave

9. jan 2017240

Ahojte, prosim o tip na svadobneho fotografa, ktory ale nefoti prvoplanovo ale vynimocne inak. Bavia ma napadite fotky, kde sa fotograf vie pohrat s detailami. Proste nieco specialne, co ma dusu. Ak mate tip na niekoho vynimocneho, prosim dajte mi vediet. Svadba Castel Mierovo - 6.5.2017. dakujem, Martina

• Termín máme voľný a Vaše podmienky spĺňame 🙂
    Poslal so Vám ponuku do internej pošty 🙂
    S pozdravom Maroš 🙂

• Dobrý večer
    Váš termín mame ešte voľný skúste si pozrieť ukážku našej práce a v prípade záujmu nas neváhajte kontaktovať
    Sme manželská dvojica fotografov a pôsobíme na celom území Slovenska ako i v zahraničí
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• @twitka  Asi niesom výnimočne iný, ale skúste si pozrieť aj moju prácu 🙂 Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• Sponzor fóra
  • krásne miesto ste si vybrali, termín mám voľný, skúste pozrieť aj moju prácu

• Dobrý deň,
    môžete si v prípade záujmu pozrieť náš profil. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám odpoviem prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    PS: Váš termín máme zatiaľ voľný.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• @nedeliak  Dobry den, prosim ake mate podmienky fotenia, cenovu ponuku, timing? vdaka, M.

• @ajaku  Dobry den, prosim kde najdem viac foto ako tie co ste poslali tu? ani na vasom blogu som vela svadobnych snimkov nevidela. dakujem, M.

• @twitka  posielam link do správy

• @marosch_video
    Zdravim vas Maros, zial hladam trosku iny styl fotenia. Dakujem za ponuku. Pekny den

• top art photography - Terka Plesova - skvela skvela skvela ale nezarucujem ze bude mat este volny termin

• Dobry vecer prajem, Vas termin mam momentalne este volny. Viac informacii o mne a mojej praci mozete najst na mojom webe. Dakujem velmi pekne!

• @justagirl  dakujem, mam ich vo vybere 🙂

• @nikibod  Mate krasne foto, prosim o cenovu ponuku. Mame zaujem o fotenie od priprav po polnoc. dakujem pekne, M.

• @twitka  Dobry vecer, posielam do spravy 🙂

• Sponzor fóra
  • @twitka  a vizazistku uz mas?

• A kemeru už máte ??

• @justagirl  ahoj, nemam, este vyberam v prvom rade DJ, fotograf, kameraman, vizaz bude v druhom kole 🙂

• oporucam kristiana vavrekova, pozrite jej stranku pripadne moj fotoalbum🙂 na svojej stranke ma realne fotky (vsetky) zo svadieb, nie len vybranych 5 najlepsich zaberov🙂

• @kava333  dakujem krasne, idem kuk 🙂

• @twitka  Dobry, ak este hladate 😉

• Dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás

• Dobrý deň,

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• Dobry den, dakujem vsetkym za ponuky.Foto vybrate. Pekny den, Martina

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov