Hľadám fotografa - Senica

Profilova fotka
Ahojte nevesty 🙂, ja mám už svadbu za sebou ale hľadám fotografa na sestrinu svadbu. Rozpočet max. 500€. Svadba bude 5.6.2021 v Senici. Viete mi prosím nejakého odporučiť? Ďakujem
Odpovedať
Zdravím Vás, tento termín mám ešte voľný posielam Vám SS.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, posielam Vám správu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín nám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný fotograf a kameraman - Senica a okolie
Odpovedať
Profilova fotka
@nataly9192 Zdravim Vás, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@nataly9192 Termín voľný, miesto vyhovuje i cena. https://mojasvadba.zoznam.sk/catalog/...
Odpovedať
Profilova fotka
@nataly9192 ahoj, ja som videla pekné foto od Martiny Feherovej zo Skalice a ešte od pána Zlocha, ten je myslím zo Senice. Cenovo presne neviem ako sa pohybujú, ale tak záleží aj od toho, čo všetko chcete fotiť.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete pozrieť moju stránku, rada Vám nafotím originálne svadobné fotografie v exteriéri, alebo v interiéri: https://www.jamisphoto.eu/svadobne-fo...
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Do vášho rozpočtu sa určite zmestíme. 🙂 Cenník Vám v prípade záujmu pošlem do správy. Pekný deň. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pridám sa aj ja 🙂 viac nájdeš na webe alebo mojom FB fotografii sa venujem od 2006 rolu 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?