Hľadám svadobného fotografa na 29.4.2017 v Pezinku

3. feb 201760

Dobrý deň, hľadám svadobného fotografa na termín 29.4.2017. Za každý typ, radu a ponuku budem veľmi vďačná 🙂 🙂 😉 😉

• @zuzana0804  Skúste si pozrieť moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• obrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.

• Poslala som vám správu 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem. Termín mám voľný

• Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne všetkým za Vaše ponuky, avšak svadobného fotografa už máme zarezervovaného. 🙂 Prajem pekný deň 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov