Hľadám svadobného fotografa na 1.7.2017 v Bratislave

25. mar 201790

Dobrý deň, hľadáme svadobného fotografa na termín 01.07.2017 Svadba sa bude konať v Bratislave, obrad v Primaciálnom paláci🙂

• Dobrý deň
    Vás termín máme momentálne voľný
    V prípade záujmu o viac info nás neváhajte kontaktovať
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• rada zachytím Váš veľký deň, skúste pozrieť aj moju prácu, na otázky rada odpoviem

• Pozrite si dôkladne celé svadby fotografov, nie iba verejne vystavované pozlátko, ktoré v niektorých prípadoch nevzniklo na reálnej svadbe, ale na workshope.

• Sponzor fóra
  • Ahoj @mia_11 , aj my mame tvoj termin este volny 🙂🙂

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme ešte voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás počas marca máme aj zľavy na svadobné balíčky

• S potešením Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Malá ukážka mojej práce:

• Chystáte SVADBU? Nechcete všednú zábavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity od výmyslu sveta, tématické fotopozadia podľa Vášho vkusu, profesionálna obsluha a 100% garancia zábavy spraví z Vašej svadby, SVADBU ROKA!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov