Hladám volného fotografa na august, prípadne september 2015

Dátum ešte nieje presný, miesto Orava, blyžšie info mail
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, skúste pozrieť aj moju prácu. Zo Žiliny je to kúsok.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, uvedený termín máme zatiaľ voľný, na Oravu je to na skok, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Ak Vás zaujme, rady dáme bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nejaké termíny ešte voľné mám, tak si skús pozrieť moju prácu a ak je to to, čo hľadáš, tak napíš :)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by bol zaujem tak 19.9 a 26.9 zatial este volne :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miloss108 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-) Z termínov 22.8. a 12.9. ešte voľné.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte... otázkou je presný termín
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň môžete pozrieť aj moju tvorbu viac info na IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mám ešte volné termíny 15.08. a 19.09., ak sa ti moja práca páči, daj spätnú väzbu, určite sa dohodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Oravu poznáme. :-) S pricestovaním nemáme problém. V prípade bližších otázok ma prosím kontaktujte... Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, niektoré termíny mám ešte voľné, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den! v auguste vam viem ponuknut este volne terminy. v pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín sme voľní. Nech sa páči, pozrite si naše portfólio tu na profesionáloch, alebo na našej stránke, kde je uvedený aj cenník svadobného fotenia - zľava po dohode možná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý taktiež vám rada ponúkam naše služby :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?