Svadobny fotograf/nafotenie celej svadby/ v okoli HC v septembri alebo v oktobri 2015 za dobru cenu

4. okt 2014140

Dobry den, ja predbezne hladam dobreho fotografa na nafotenie celej svadby kedze nebudeme mat kameru. Moj strop je 550 EUR. Dakujem za vase prispevky a ponuky.

• @kuceravasue1  Dobrý, tak ja sa predbežne hlásim. Cestovné v cene.. 😊

• Dobry den, do Vaseho stropu sa zmesti asi vacsina fotografov, ale dolezite je presnenie svadobneho terminu, kedze v septembri a aj v oktobri je este stale svadobna sezona.

• @kuceravasue1  Portfólio a cenník nájdete na mojej stránke. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem.

• Sponzor fóra
  • @kuceravasue1  pozrite si aj moje svadobné fotografi, cennik a aj dalsie potrebne info na mojej webstranke

• pozrite si moje portfolio, do ceny sa zmestim urcite 🙂

• @kuceravasue1  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Ponukám Vám moje služby. Pozrite si moje portfólio, cenník Vám posielam do IP.

• Dobrý deň,
    poslala som Vám IP s informáciami 🙂

• Ak máte záujem, dajte mi vedieť.

• Dobrý deň. Ponúkam moje služby fotografa. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať...

• Svadobný fotograf Jozef Staš. Exkluzívne svadobné fotografie.

• Ponuka zaslaná internou poštou, viac info na stránkach alebo v profile...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov