Volny Fotograf 22.8.2015 - Kosice

17. jan 201512

Ahojte, hladam volneho fotografa na termin 22.8.2015, idealne z okolia KE, svadba nebude mat klasicky priebeh, preto aj "klasicke balicky" fotografov nesedia. Viete mi dakoho odporucit?

• 😉 Sme tu pre Vás!

• skús @fotografovanieeu 🙂 my ho budeme mať o 3 týždne neskôr veľmi dobre sa s ním dá dohodnúť 🙂

• Sponzor fóra
  • rad sa prisposobim vasim poziadavkam, nevahajte ma oslovit 🙂

• @macka164  dakujem 🙂

• @tin_ka_ke  Dobŕy, termín mám voľný a Košice veľmo rád 🙂

• @tin_ka_ke  velmi nerozumiem vasmu oznameniu = neklasicky pribeh

• @woowproduction  nebude to podla sablony: "chystanie nevesty/odobierka/obrad/vypustanie holubic pred kostolom/rozbijanie tanierov pre stastie/mladomanzelska polievka/cepcenie nevesty/redovy atd"... svadba bude openair, styl garden party...zaujem mam o portretove foto a par zaberov z obradu

• @tin_ka_ke mame v ponuke aj to co ste opisali ,bude Vam vyhovovat ponuka - urcite sa ozvite

• Ahoj, skús sa pozrieť na moje portfólio. Ak sa Ti zapáči moja práca, tak sa ozvi. S netradičným priebehom nie je žiaden problém 🙂

• Ponúkam Vám svoje služby.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.