Voľný fotograf 4.8.2018 Poprad?

Hľadám svadobného fotografa, termín svadby 4.8.2018, miesto Poprad.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarkokatka nahliadnite na moj profil.
Odpovedať
Profilova fotka
Vas termin mame volny mozete nahliadnut na mas web uvedeny nizsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarkokatka Milá nevestička, ak Vás zaujme moja FOTO tvorba, neváhajte ma kontaktovať :) Be happy ;) 0905469973
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný písala som vám aj správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny, viac info najdete v sprave
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a som Vám tak k dispozícií zo svojimi už 18 ročnými skúsenosťami. Prosím pozrite si moje portfólio dostupné na mojom webe https://svadobny-fotograf-kameraman.sk Ak Vás moja tvorba osloví, budem rád ak sa mi ozvete ideálne telefonicky na čísle 0915 803 491 Nemám fixný cenník ale pre každú svadbu vždy vypracujem individuálnu cenovú kalkuláciu, ktorá vychádza z predpokladanej hodinovej náročnosti na realizáciu Vašej svadby. Základom je vedieť ľudovo povedané kedy na svadbu prídem a kedy na jej konci odídem. Ďalej veľkosť svadby, jej štruktúru a podobne. Táto a zopár ďalších otázok sú rozhodujúce pri stanovení cenovej kalkulácie na mieru + najdôležitejšie je, že vždy sa snažím vyhovieť klientovmu rozpočtu. Preto je vhodné si zavolať, zaberie to 5 min a následne máte za ďalších 5 min nezáväznú cenovú kalkuláciu na maily. Ďakujem a teším sa na prípadnú spoluprácu Tomáš Schiller Aeternus Pictures
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?