Svadby Marec-April-Máj 2022

Ahojte nevesty, Svadbu máme koncom aprila. Tesim sa, planujem. Nepripušťam si, že by svadba nebola. Avšak predsa je tu jedno ALE co ak COVID OPATRENIA nejak zavaria ?! Máte na jar svadbu ? Tiež kľudne planujete ? 🥂🍾🍀🙏❤️😘
Odpovedať
Profilova fotka
@patinqaa Ahoj ja mám koncom Mája a tiež verím že všetko bude Ok a my si z rodinou a priateľmi užijeme svadbu podľa našich predstáv 🙂
Odpovedať
@patinqaa mi máme koncom mája a tiež plánujeme normálne.
Odpovedať
Ahoj, my sme mali mať svadbu minulý rok, museli sme zrušiť. Tento rok by sme chceli mať v auguste, ale vôbec sa neviem dokopať k tomu, aby som zarezervovala aspoň termín na úrade a fotografa. Nad hostinou už ani nepremýšľame, keďže všetko je v režime OP+. Nejako neverím tomu, že by bolo možné niečo viac než sobáš s pár ľuďmi, ak nie sú všetci zaočkovaní.
Odpovedať
Ahoj, my mame svadbu 12 maja. Naplanovane mame všetko a po sobáši mame len spoločný obed v kruhu rodiny. Ale tiež kúsok trpnem, či bude všetko ok. Väčšina je sice očkovana ale priateľ nap.nie je ani prekonaný ani očkovaný. Tak som zvedavá ako to celé dopadne
Odpovedať
@patinqaa tazko vediet co bude v maji, preto som svadbu odlozila az o 2 roky. Minuly rok maj nevysiel hoci cisla uz boli dost nizke, tak som to nechcela riskovat.
Odpovedať
Tak u nas je najblizsia rodina zaockovana. Takze rodicov, starych rodicov a aj cast kamaratov budem vediet zavolat ak bude OP+. My sme si od zaciatku vybrali tento termin. Nechcem prekladat a uz ani cakat. V lete ma nelaka mat svadbu, hoci leto je “istota” 🙂 Tiez mame plan B (v kruhu rodiny) plan C doma v este mensom kruhu. Ale predsa ideal by bol byt nakomplet 🙂
Odpovedať
@lillisun Rozumiem ti uplne. Keby sa mne zrusila svadba, neviem ci by som sa nevzala len na urade. Clovek sa tesi planujem a sup mavnutim ma po svadbe ani nie vlastnou vinou. Strasne je toto co robia s tym covidom uz 3. rok ..
Odpovedať
@anka_martonova Nam konci tiez 2. ockovanie o mesiac. Pravdu povediac sme neplanovali ist na 3. ale ked zuzili obdobie z 12 m na 9. uz v den svadby budem neockovana. Takze sa chystame na posledne ockovanie
Odpovedať
@patinqaa ja som tiež nemala ist v plane na 3.očkovanie ale ked som videla čo sa vramci delty robilo v nemocnici kedze tam robim tak som radsej sla
Odpovedať
@patinqaa Presne tak, už je to strašne dlho a keď sa tie opatrenia menia zo dňa na deň, tak sa už plánovať ani nedá. Mali sme krásnu svadbu naplánovanú na zámku a nič z toľkej snahy. Teraz si hovorím, že v máji alebo júni zarezervujem termín len na radnici, hoci aj v piatok, nech nie som taká sklamaná, keď to nevyjde. Veľmi držím palce, aby vám svadba vyšla podľa predstáv a nemuseli ste prekladať, prípadne redukovať hostí, lebo to je naozaj veľké sklamanie po toľkých prípravách.
Odpovedať
My máme sobáš ešte aj vo štvrtok čo je asi dosť rarita
Odpovedať
@anka_martonova Ak hostia nemaju problem si vybavit volno, nie je na tom nic zle 🍀🙏 Prajem, aby vam to dopadlo podla predstav ❤️
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillisun Ďakujeme pekne, dufam a verim ze sa nam to podari ❤️ Zelam aj ja len to najlepsie, aby sa vam podarilo vziat sa 🙂 ❤️😍
Odpovedať
@patinqaa Ďakujeme 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?