DJ na svadbu, 27.9.2019, Trnava

23. jan 20197

Dobrý deň, hľadáme Dja na našu svadbu v Trnave na termín 27.9.2019. Za každú ponuku do správy budeme radi. Ďakujem.

• Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som mladý VideoDJ a Starejší (mladejší) na svadby, veľmi rád prídem na vašu svadbu 27.9 (piatok). Zdarma pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa želaní. Referencie nájdete na FB "Video DJ Dušan Dojčár" a na Youtube kanály "DJ Dusan Dojcar" nájdete video ukážky zo svadieb. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár

• Dobrý deň,

nech sa páči pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu.

S pozdravom

Ivan

• Pekny den prajem!
    Vas svadobny termin mam este zatial volny, som vam k dispozicii na vasu svadobnu oslavu.
    Posielal som vam uz aj spravu v IP s blizsimi info.
    Velmi rad vyhoviem a vyjdem v ustrety.
    S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.
    Ak si chcete Vašu svadobnú hostinu užiť a nebáť sa,kto spraví moderovanie,zábavu,svadobné hry a ešte si aj zaspievať(zabékať) s doprovodom harmoniky,tak potom ma určite budete potrebovať.
    Som tu pre Vás.
    Termín 27.9.2019 mám voľný.
    S pozdravom hudobná produkcia Michael - Michal Kopál 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den 🙂 Ak ste si nahodou este nevybrali, tak zatial mam Vas termin este volny a rad pridem 🙂

• To je ponúk len si vybrať správne

• Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dj Ivvan & Team
    Bratislava
    14 ročná prax, ozvučenie, osvetlenie, moderovanie, angličtina.
    BA, TT, NR, HC, PN, TN
    Profesionálny Deejay, moderáror a starejší v jednom, ponúkam svoje bohaté 22 - ročné skúsenosti v tejto oblasti ...
    Profesionálny DJ na vašu svadbu.Ozvučenie,osvetlenie, bohatý hudobný archív...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov