Hľadám DJ na svadbu, 4.5.2019

Ahojte, dobrý deň, hľadám DJ na svadbu, ktorá sa bude konať 4.5.2019, s približným počtom hostí 90. Najlepšie by bolo, keby DJ mohol plniť aj funkciu starejšieho, avšak nie je podmienkou. Ďakujem pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, som mladý VideoDJ a Starejší na svadby, veľmi rád prídem na vašu svadbu. Zdarma pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa želaní. Referencie nájdete na mojom Facebooku Video DJ Dušan Dojčár a na Youtube kanály zase nájdete video ukážky zo svadieb. S pozdravom DJ Dušan @maria1618
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín mám zatiaľ voľný s priateľským pozdravom dj pohoda
Odpovedať
Profilova fotka
@maria1618 Dobrý deň. Kde sa bude konať svadba?
Odpovedať
Ahoj, ja som mala na svadbe p. Pavla Bujnu a bola som moc moc spokojná, robí svadby už 30 rokov a je hlavne obdarený darom reči, ľudí zabával a bol aj ako statnejší aj Dj. Ak by si chcela napíšem kontakt :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@23041983 Dobry den, kto ste ked su schovavate pod niakym čislom ? Ako si má nevesta pozriet informacie o Vas ked nie ste PRO. Je to nekorektne voči tým čo si tu platia za PRO služby. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kľudne sa ozvi ak bude chuť , čas a pozitívna energia , nech ta sila sprevádza :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa paci, zatial termin volny. Viac info v mojom profile..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den,termin mam volny .Pokojne sa ozvite. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Moje DJ služby na rok 2021 sú vám k dispozícii. Prezentácia na WEB stránke - klikni o riadok nižšie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?