Hľadáme DJ na svadbu, 6.7.2019, Košice

19. okt 20187

Dobrý deň 🙂
Vedeli by ste mi niekto poradiť nejakého dobrého DJ na svadbu 6.7.2019 v Košiciach? Za váš čas, ponuky a odpovede vopred ďakujem 😊😊

• urcite DJ JaMal z promoaudio.sk 🙂 nam bol na svadbe v rovnaky datum ale tento rok 😉

• @janelicious03 ďakujeme 🙂

• @miruska1122  Dobrý deň prajem! Volám sa Dušan Dojčár, som svadobný VideoDJ a Moderátor (starejší). Veľmi rád prídem na vašu svadbu. Stačí ma kontatkovať a rád Vám vypracujem cenovú ponuku na mieru. Referencie najdete na FB Video DJ Dušan Dojčár a video ukážky na Youtube kanály "DJ Dusan Dojcar". S pozdravom.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, ponúkame aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.

• Ahoj kľudne sa ozvi

• Nech sa paci. Kludne sa mi mozte ozvat. Viac info v mojom profile..

• Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma. Z Vášho okolia by som tiež odporučil DJ JaMal z promoaudio.sk alebo Dj Spayble

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Jano Korytár
    Nové Zámky
    DJ/ MODERÁTOR. Ponúkam vyše 25 ročné skúsenosti v oblasti: svadby, disco, plesy, firemné eventy a pod. Kvalitný zvuk, moderné LED svetlá.
    DJ a moderátor na svadby, plesy, firemné podujatia, rodinné oslavy, stužkové slávnosti. Široký repertoár. Profesionalita, spoľahlivosť, skúsenosť.
    Ak chcete váš svadobný deň urobiť ešte výnimočnejším, voľba dámskeho kvarteta je tá pravá! Ponuku vám ušijeme na mieru podľa vašich predstáv.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov