Hľadáme DJ-a na svadbu 30.03.2019

5. mar 201911

Páči sa mi to

Trnava okolie

• Dobrý deň poslal som vám internú správu.

• Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, s pozdravom Šenky.

• Zdravím Gabi. Termín 30.3.2019 mám voľný. Ak si nájdete čas,tak si pozrite môj profil.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň prajem vrelo odporúčam DJ Jozef Woodee Staněk bola som spokojná super chalan robí všetko zábava a hry wau Jozef Woodee Staněk hráva aj harley v Bratislave

• dobrý deň a ja som volny.. 🙂

• Zdravim, termin mam este volny, telefonujte, piste, mailujte 🙂

• dost ponuk len si treba vybrat

• Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu, vypracujem pre Vás cenovú ponuku na mieru podľa požiadaviek. Určite si nezabudnite pozrieť môj profil a aj FB stránku, kde nájdete referencie, prípadne YouTube kanál, kam pravideľne pridávam ukážky mojich služieb. Neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár

• Dobrý deň. 30.03.2019 mám ešte voľné. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.

• Celkom som prekvapený, koľko profesionálov je bez práce 🤔

• Pekny vecer prajem!
    Vas svadobny termin mam este zatial volny, pozrite si cely moj profil a kludne sa ozvite ohladom vasich predstav, zelani, prosieb...
    Posielal som vam uz aj blizsie info v IP.
    Rad vam vyhoviem a vyjdem v ustrety k vasej spokojnosti.
    S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?

Odporúčaní dodávatelia
    Dj, profi ozvučenie a osvetlenie pre Váš Event- Svadby, Stužkové, Firemné akcie, Oslavy, Výročia,Zábavy, Plesy...
    DJ ANAVI
    Bratislava
    Music 4 your Wedding. Top music, sound and light.
    Moderovanie v nemeckom aj v anglickom jazyku.
    Moja vášeň, Vaša spokojnosť

Profesionálne vedenie & kompletné technické zabezpečenie Vašej svadobnej slávnosti.