Hľadám DJa na svadbu 6.6.2020, Topoľčianky

23. feb 20203

Dobrý deň, hľadám DJa na svadbu v Topoľčiankach 6.6.2020. Cca 85 hostí (slovenskí aj zahraniční). Nevesta Slovenka, ženích Maďar. Ideálne, ak DJ ovláda cudzie jazyky (maďarčina, angličtina), ale nie je podmienkou. Vopred vďaka za ponuky.

• @ematova  vcera sa mi tento termin uvolnil 🙂

• @ematova  Termín voľný, kľudne mi napíšte.

• Dobrý deň, môžem ponúknuť bezplatnú službu ako DJ tzn., že si účtujem iba cestovné náklady.
    Som dlhoročný kameraman a fotograf a už tretí rok robím aj ako DJ pre známych aj iných.
    Mám dobrú techniku a naozaj pestrý repertoár a viem ho prispôsobiť požiadavkám zákazníka.
    Som ochotný Vám urobiť dobrú hudbu bezplatne, pretože takto získavam aj ja skúsenosti.
    Ako Kameraman sa pohybujem po celom Slovensku, takže diaľka mi nerobí problém.
    Perfektne ovládam maďarský jazyk a mám perfektný maďarský repertoár !
    Rád pomôžem - bližšie info na tel.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Maroš.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Dobo
    Liptovský Mikuláš
    Profesionálna hudobná produkcia, nadštandartné osvetlenie, moderovanie, svadobné hry a súťaže
    Ponúkam profesionálnu hudobnú produkciu na svadby.Mám dlhoročné skúsenosti doma aj v zahraničí.Ponúkam moderovanie v slovenskom,alebo nemeckom jazyku.
    Chystáte svadbu alebo inú spoločenskú akciu, radi Vám pomôžeme kontaktujte nás www.hdstudio.sk 0949667747