Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucy.ka ak sa niekto rozhodne pre danu firmu/kameramana a je so svojim rozhodnutim spokojny, tak potom je vsetko goood.... presne tak. Úplný súhlas. Nemá význam riešiť malichernosti.
Odpovedať
Profilova fotka
janka1979 je mi uplne jasne, ze rozdiely tam su, ale nepripadaju mi take dolezite, aby som za to priplacala o 200-300 EUR viacej... to video budem pozerat dokopy v zivote kolko krat? mozno 5-6x, takze na to urcite nepotrebujem nejake extra efekty lietajucich kamier alebo 2 kamery naraz a podobne veci... Hlavne je, aby bola zabava :-D
Odpovedať
Ahojte všetky bystričanky, pridávam aj ja svoje skúsenosti, keďže svadba bude 10.7.2010, čo je už v podstate za pár... Obrad máme v drevenom kostolíku Hronseku a svadobnú večeru pre cca 30 ľudí v reštaurácii Angels. Už v januári sme pobehali všetko čo sa dalo od Benickeho domu, Barbakanu, Boccy až po Angels. Pôvodne sme to chceli mať v Benickeho dome, ale náš termín bol už dopredu obsadený, tak sem museli pokračovať v hľadní. My sme dosť nároční, čo sa týka interiéru, personálu, kvality jedla a celkových referencií a tak sme sa po dlho zvažovaní rozhodli pre reštauráciu Angels. Prevádzkár je veľmi milý, ochotný chlapík. Šaty mám zajednaé zo ZV - Nicol od januára 2010. Máme už fotografa, obrúčky sú už doma tiež a dnes sme dali tlačiť oznámenia.
Odpovedať
Profilova fotka
miska200 no keď pre vás nie je DVD dôležité tak jasne že nemá pre vás význam platiť si drahšieho kameramana. No mám dojem že slovenským trendom začína byť práve kvalita a nie cena. Pomaličky to už tak bude aj v Bystrici. Predsa len sa to už nedá zopakovať, jedine ak s iným ženíchom :-)
Odpovedať
miska200 možeš mi prosím napisať radšej do IP aby tu nenastal problem z prezentovaním firiem kde je ten salon Design. Ja tiež ešte stále hladám topanky. poprípade mi prosím pošli aj ceny ako sa to tam pohybuje lebo mne sa zdá tiež blbosť dat za topánky ktoré budem raz v živote viac ako 50 EUr. diky s videom s tebou uplne suhlasim.....
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ja vobec nechapem, o co ti ide...
Odpovedať
Profilova fotka
janka, kvalita je sice siroky pojem, ale myslim si, ze tomu videu nic nechyba- su tam vsetky tie pocity, ktore maju byt na svadbe zachytene.. nie vsetci chcu na svadbe skrachovat, len preto, aby mali dokonale video a mimochodom ani vysoka cena ti nezaruci vysoku kvalitu.. tak nekomentuj cudzie videa
Odpovedať
ty kokso tu sa to zvrhlo nejak :) podla mna je to jedno, kazdy si vyberie to co sa mu paci a to do coho je ochotny investovat . Je to humac, ze si to navzajom tak nepekne komentujete a riesite take hluposti. Ja som mala zaplateneho fotografa na cely vecer az do rana, prisiel so zenou a babetkom, po veceri uz isiel domo a bola som nasrata ale fotky boli krasne, vsetkym sa pacili a ja som bola spokojna nakoniec .Hriesne draheho kameramana, ktory tam bol az to rana a tocil ako blazon a video zo svadby nepozera nik, nik ho nepyta a je mi na dve veci :), takze asi tak podla mna video zo svadby je blbost , kvalitne aj nekvalitne, drahe aj lacne, kolkokrat ste videli video zo stuzkovej alebo promocie a brali sme to rovnako vazne ako svadbu :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Zaujimava debata sa tu vedie.100 ludi 100 chuti,neda vyhoviet kazdemu.Poviem vam len tolko , ze z nasho dvd su vseci hotovy a to naozaj, ziadne prehananie. Maximalna spokojnost s kameramanom.Moj svedok je tvrda povaha , ale na zaverecnom videu plakala. ;-) Spicove jednanie a dvd urobene do 3 dni.Nie je co k tomu dodat. Prajem kazdemu taku skusenost. :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som nepozerala svoje dvd zo stuzkovej a promocie preto, lebo je to proste pre mna divne sadnut si pred telku a zapnut si sama svoje dvd zo stuzkovej a nik iny nejak nejavil zaujem,ze by si ho pozrelm je to nuda . a moje svadobne je podla mna kvalitne, krasne vsetko super a nik ho nepozera aj tak, pozreli sme si ho raz aby sme videli ze teda ako to natocil a to bolo prvy aj posledny . Keby som sa mala druhykrat rozhodnut tak sa na video asi vykaslem ale nelutujem nic a ano to pridane jankino video je desne ale no a co, tak ked to niekomu nevadi nemusite ho tu znasat pod ciernu zem aky je ubohy ze sa znizi k takemuto niecomu, ja som videla aj horsie kde kameraman pouzil vsetky efekty ake ztiahol z bohvie kade od letiacich holubic, padajucich lupenov, plamene, srdcia , medvede, ruze, lalie, kaly obrucky, no vsetko co si viete predstavit a nevesta plakala ked videla svoje video --- od dojatia, ja som bola zdesena ale je to jej vkus, jej video, treba ju nechat tak, nedokazala by som jej povedat ze vacsi humus som este nezazila
Odpovedať
...noo zaujimava debata, suhlasim je kvalita a "kvalita", ale opakujem, ked je niekto spokojny s vyberom kameramana, fotografa aj napriek inym nazorom, tak nechapem potom co tu riesite....moja skusennost: kameraman, ktory tocil svadbu mojej sesternice xy rokov dozadu urobil na tu dobu krasnu robotu a potom ked som ho na zaklade vlastnych skusennosti odporucila natocit vlastnu stuzkovu, bola to hroza, katastrofa, strasny vysledok, takze......prosim vas nerieste hluposti a nekazte druhym radost, kazdy sa pouci na vlastnych chybach....a btw, hlavnych akterov na tom vyssie zavesenom videu osobne poznam.....a videla som fotky zo svadby, tie su perfektne a originalne ako oni dvaja, video take nie je to je pravda, ale je to uplne jedno..... ja mam na svoju svadbu zaisteneho chalana, ktory studuje tento odbor, a nieco ako tocenie svadieb je pod jeho umelecku uroven, takze uvidime ako to vypali, ale ja sa tesim.......
Odpovedať
Nuž po prečítaní Vašich príspevkov sa mi zdá, že tu akokeby niekto chcel provokovať. Nechajte každého nech sa rozhodne podľa seba a podľa stavu svojej peňaženky. Keď sa niekomu pači video od pána XY a inému zasa od pána XX tak je to absolútne len jeho vkus. To by sme tu mohli takto hodnotiť úplne všetko. Takže poďme radšej k veci a nech sa to tu nezvrháva na takéto infantilné debaty. Takže miška200 nevšímaj si to, takýmto ľudom sa nevyhneš.
Odpovedať
Profilova fotka
sln1ecko :-) v pohode... ja som velmi spokojna :-) a svadba v Angels - to bude kraaaasa :-) drzim palce, aby vsetko islo ako po masle
Odpovedať
...sln1ecko, svata pravda, dufam, sa k tomu uz nikto nebude vyjadrovat, treti krat sa mi nechce opakovat to iste :-) zeny, zelam krasne svadobne pripravy, uzime si to :-)
Odpovedať
Miska200 ďakujem, za výber
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mohli by ste mi odporucit nejake dobre kvetinarstva v BB a okoli? Mam zalusk na tulipany ale kedze svadba bude v Juni, neviem, ci na ne nebude prilis teplo... takze potrebujem odbornu radu... :-) Vdaka...
Odpovedať
Profilova fotka
matka skuskamelia v dolnej ulici..mila pani, zariadi, zozenie..a podla nej sa kvety akekolvek daju zohnat v ktorukolvek dobu.. inak mate niektora skusenost so salonom luciela?????????????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
Katari dakujem. Koncom juna sa chystame domov /na svadbu svagrinkinmu bratovi/ tak snad tam zajdem. :-) Pozeram, ze ty tiez zijes v zahranici...? Chces si saty pozicat v BB? Ja mam ist akurat zajtra popozerat nejake tu v Londyne... ale tie ceny ma dost 'strasia'... :-(
Odpovedať
martina 380 ja ti mozem odporucit kvetinarstvo v pri Leninovi, take male skryte. Velmi ochotna p. Nagyova, dobre ceny a dobra komunikacia na dialku. (Pri papiernictve). drzim palce
Odpovedať
martina380: mna svadba v BB este len caka, takze vlastnu skusenost nemam, ale mne bolo doporucene kvetinarstvo IDEA na Hornej ul. c. 41.
Odpovedať
Profilova fotka
pirka/ajerdna_sk: dakujem za info, pojdem sa poinformovat. pirka, ja idem 26.Juna na svadbu svagrinkinmu bratovi. Mozno ta niekde zahliadnem... Vela stastia 8) /samozrejme aj tebe ajerdna_sk/ 8]
Odpovedať
Martina380 DAkujem potom si zamávame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, nemate niektora nahodou skusenosti s Hotelom Sachticka? Vopred dakujem... :-)
Odpovedať
Ahojte neviete mi niekto poradit. Potrebujem kontakt alebo informaciu o chate Ovciar v Kovacovej. Chceli by sme tam svadobnu hostinu. Funguje to tam?. Nemate niekto fukncny kontakt pretoze z internetovej stranky mam 4 cisla nefunkcne.....Dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?