Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
1
653
654
@marianka1984 ahoj, mozem ti odporucit DJ-a co hral nam, pochadza z Oravy a okrem toho ze pusta piesne, hra aj na heligonke a spieva, vesely, stale vysmiaty, srsal vtipom... keby som sa vydavala opat, urcite si ho znovu zavolam :) skus pohladat DJ Bony, touto cestou mu este raz dakujeme. R+M
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@murinko v salóne Stich som bola aj ja, ale tie šaty tam sa mi zdali dosť ošuntené..ani jedny sa mi tam nepáčili..
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, ak by ste potrebovali akekolvek info ohladne svadby v Zilinskom kraji, rada Vam pomozem a odpoviem na akukolvek otazku:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@jednaradost vedeli by ste mi prosím poradiť šikovnú kaderníčku/ kaderníka v žiline? Kvôli svadobnému účesu samozrejme :-)
Odpovedať
1
653
654
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?