Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • @marianka1984  ahoj, mozem ti odporucit DJ-a co hral nam, pochadza z Oravy a okrem toho ze pusta piesne, hra aj na heligonke a spieva, vesely, stale vysmiaty, srsal vtipom... keby som sa vydavala opat, urcite si ho znovu zavolam 🙂 skus pohladat DJ Bony, touto cestou mu este raz dakujeme. R+M

• @murinko  v salóne Stich som bola aj ja, ale tie šaty tam sa mi zdali dosť ošuntené..ani jedny sa mi tam nepáčili..

• Dievcata, ak by ste potrebovali akekolvek info ohladne svadby v Zilinskom kraji, rada Vam pomozem a odpoviem na akukolvek otazku🙂

• @jednaradost  vedeli by ste mi prosím poradiť šikovnú kaderníčku/ kaderníka v žiline? Kvôli svadobnému účesu samozrejme 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.