Čas make upu a účesu

Ahojte, dievčence, ako ste si časovo naplánovali účes a make up. Máme obrad o 16:00 a predtým neplánujeme nič (myslim fotenie), iba príchod hostí a odobierku. Viete mi dať prosím nejaké rady, ako čo najefektívnejšie si to rohodit? Aby som zas pridlho nechodila s účesom a makeupom ale zas aby som nemala zhon .. a druhá vec.. prvý make up alebo účes? Ďakujeeeeem.
Odpovedať
@helenaverne Ahoj, ja som sa dávala najskôr líčiť a hneď potom česať, všetko prebehlo na jednom mieste a bola som objednaná ráno na 7hod, obrad sme mali 16,30 ale predtým sme mali dlhé fotenie, takže tebe bude stačiť určite neskôr.
Odpovedať
Ahoj, tiež máme obrad o 16:00, ale my máme predtým fotenie aj odobierku. Vlasy mám plánované na 7:00, makeup o 9:00, o 10:00 by som mala byť vonku. Keďže ty nemáš ani fotenie ani odobierku, ja by som si to v pohode dala na 9:00. Ja mám dlhé vlasy, kaderníčka mi teda počíta 2 hodiny na vlasy a 1 hodinu na vizáž. A makeup by som dala po vlasoch, aby ti držal čo najdlhšie.
Odpovedať
istotne by som si to naplanovala doobeda. neviem aky uces mas na plane na kazdopadne by som si na kadernicku vyclenila tak 2 hodinky. podla mna ak by si s i dala makeup na 9 max na 10 a potom vlasky bolo by to tak akurat
Odpovedať
ako ti tu kocky radili, ak by ste zacali o tej 9 max 10 bolo by to asi akurat, predsa len je dobre si medzi tym nechat aspon ako taku casovu rezervu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?