Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Cawte... Lucka nepajed sa! 😃 😃 😃
    Iwuska mas na konikovi fajny albumcek 😉 Krasne vecicky ste uz pokupili. Dufam, ze za chvilku uz aj my budeme moct takto nakupovat 🙂 Len zatial este nevieme akej farby, ta je secko zelene, aby sa babec hodil k tatinovi 😃 ...

• Peti!!!
    Ale Ty si to tu vôbec neoznámila 🤔 . Alebo áno? 🤔
    Ďakujem 🙂 .
    No to som niektoré pokúpila, ešte sme malé ani neplánovali, ale neodolala som 🙂

• petiiiiiiiiiiiiiiiii ja som ta nahodou vcera uvidela na MK v jednej teme. tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem k malj fazulkeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 aby pekne rastla. 😉
    idem ulozit maleho a potom kuknem ivkin album na MK. 😃

• Sponzor fóra
  • Lucka, ja som ju tiež zhliadla len náhodou 😠 . To ani nepovažuje za potrebné nám to oznámiť 😃 , pch... 😬

• ahojte.
    jejda dalsie bejby 🙂 no sme sa nejako rozbehli 🙂

• veru ivka to je teda drzost. 😠 😠 😠 😃 NEOPUSTITELNAAAA 😃

pozrela som tvoj album. joj pekne bruseno. 😵 aj vecicky ste pekne pokupili/podostavali 🙂

• Prepacteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😬 ... Xcela som to tu roztrubit az v stredu o tyzden bo idem na sono ci je secko v poraaadku a uz mi hadam da aj prvu fotku, ta som sa xcela tak pochvalit 😉 😵

• no vidi peti a my sme ta odhalili skor. 😃 😃 😃 a ako sa citis? nevolnosti ta zatial obchadzaju?

• Zatial sa citim fantasticne. Vobec mi nie je zle, len som bola doteraz nejaka upapana, 3kg islo hore za tyzden takze asi tak 😬 Ale dnes nemam nejako chut na nic... sa to nejako zacina menit ci co 🤔

• peti zmeni sa ti to asi. aj mne nebyvalo zle ale od takeho 7tt som mala desne nechutenstvo na vsetko. a schudla som vtedy 2 kg. ale drzim palce nech to teba obide. a ako ladový medved som bola cele tehu. len by som spala. zato mam teraz asi take spave dieta 😃

• Lucka aj ja som stale taka rozospata 😦 ...
    Mina nam tiez pridala nejake fotecky Dominicky.... kraaasnunka je malinka 😵

• Peti, tu neutajíš nič, na tejto stránke 😃 .
    Neboj sa, všetko bude ok. Mne nieje a nebolo nič, žiadne reakcie na pachy, vône...žiadna únava 😵 . Dúfam, že malé nebude hyperaktívne 😃 ...a dám nám vyspať sa 🤔
    Lucka, ďakujem 😉

• Lucka, moja kolegyna si u nej davala robit minuly vikend. Bola vynikajuca aj vyzorovo. Spravila jej ju narychlo (volala jej len 4 dni dopredu) . Uz ju baba aj nahodila na stranku - skatulka petier + 2 cigarety
    Petka gratulujem k fazulke, nech krasne rastie 😉

• Na aku stranku? som asi mimo teraz, ze? 😬

• peti zhanam nejaku babu co mi upecie tortu pre maleho na 1. rocik a dadka mi odporucila babu z DT ktora ma na jednej stranke svoje vytvory vystavene. 😉

• Sponzor fóra
  • To som pochopila 😃 ... len som akosi nezaregistrovala, ktora je Dadkina stranka 😬
    Lucka aj vo Fedite pekne pecu, ale neviem ake su tam ceny 😐

• peti gratulujeeeeeeeeeeem držkajte sa nech je všetko v poriadku. To sa krásne rozrastáme 😵 😵
     Ivka zatiaľ sme sa mu neozvali ale plánujeme o nejake 3 týž. isť do Poľska tak to nechávame na potom ten digestor som už našla na nete bála som sa že take tenke nebudu 😃 ale teraz máš naozaj čo chceš.

• Petka moja stranka je couvarit.sk

• Jééé tak ďalšie "Zvolenské bábo". Peťka moja, z celého srdca Vám gratulujem, uži si tých 8 (či koľko ich ešte máš) mesiacov v zdraví a v pohodičke. Veľmi sa teším s Vami!! 😵 😵
    A kedy máš vlastne termín?
    Všetky babuľky pozdravujem - samozrejme!!

• ahojte zienky,
    Petus gratulujem k malej fazulke, nech rastiete bez akychkolvek problemov .. Radko mi hovoril v sobotu tuto novinku ale nestihla som ti ani napisat aby som pogratulovala, tak aspon takto ..
    ivuska, pozerala som tvoj albumik, pekne rastiete.. len tak dalej 😉
    lucka, ako ty stihas sem tak casto chodit??to mas take dobre dieta??alebo si taka sikovna??? 🙂
    monika, veru sa to tu pekne rozrasta, uz chybas len ty ... 😃
    dadi, tebe sa to uz tiez poriadne krati .. vsetko pripravene???
    jajus, pozerala som aj tvoj albumik, Tobinko je riadne velke, chutne dietatko .. 😉

• ahoj Mirka, mala je nadherne babatko, my sme zacali vcera pracovat na tom nasom 😎

na svadbu by uz malo byt prichystane skoro vsetko, uz len posledne dotahovacky.
    Minuly piatok som prvy krat zazila svadobny stres - padlo nam ubytovanie pre hosti. Ale vyriesila som to za taku hodinku a uz je zas vsetko OK. ;o)

• Dakujem vam babule, zlate ste 😉 Termin este neviem, bo po sviatkoch mam ist zase na sono a zase by sme mali byt podla dr. mudrejsi ta som zvedava 😦 ... ale Kon namodro mi vypocital 11.11. a medikalkulacka na nete tiez, ta som zvedava aj ja, ze ako to teda je 🙂

• Peti, skús aj mama a ja, tak je tiež výpočet pôrodu 😉 ...vieš ako do tretice 😃
    Dada, tak nech sa čoskoro pridáš medzi nás 😉
    Ináč, veselú Veľkú noc Vám prajem, veľa pohody, oddychu no a aj tej vody 🙂 , aby ste boli zdravučké 😉 .
    Júúj, už sa teším, to bude oddychu 😵

• dakujem Ivka, nebudeme sa tomu branit 😉

Cez vikend organizujem narodeninovu chatovacku, spojenu z rozluckou zo slobodou, kamosky mi chystaju nejake prekvapko. Som zvedava co to bude 😎 😃
    Takze do nedele budem mimo net, prajem Vam vsetkym krasne velkonocne sviatky

• Ahojte.
    Tehulky, pošlite mi nejaký vírus, aby som sa nakazila aj ja,.. prosím. 😉
    iwka krásne brušku

• TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT..
    Virus pre teba 😉

• Zunka, tak ja Ti posielam tiež 😉

zunkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

😉
     😉
     😉

• Caute babenky,
    budeme mat svadbu vo ZV, zatial hladame miestnost pre cca 85 ludi a najlepsie s ubytovanim, pretoze polovica ludi bude z vychodu, naozaj je dost tazke najst miestnost pre tolho ludi... boli sme uz kade tade, Hotel Kralova - tam je velmi neprijemna repcna, potom Kupele Sliac - chcu 700sk na osobu a neda sa tam spat a Hotel Bien - tam bola velmi mila pani, ja som sa tam nechcela ist ani pozriet, ale priatel ma presvedcil, nediktuju si podmienky kolko musime prejest a tak... tam mame naozaj pocit, ze my sme zakaznici... jedine co mi trochu vadi su tie vselijake polovnicke trofeje povesane v miestnosti. chcem sa vas opytat, ci nemate niekto skusenost s tymto hotelom, alebo ci ste tam nahodou neboli niekomu na svadbe....
    dakujem

• Magua, kolegynin švagor tam mal svadbu, boli spokojní. Ale máš pravdu, tie trofeje tam nie sú bohviečo.. Ale pri výbere sály musíš jednoducho niečo obetovať, lebo sálu, ktorá bude krásna, s ochotným personálom, dobrým jedlom, ubytkom a este k tomu aj lacná... tú na okolí Zvolena nenájdes.. Takze na 100% Ti nebude vyhovovat žiadna... A viem, že je tam aj bazén, takže po polnoci sa to môže zmeniť na riadnu "žúrku" 😃 😃 ..
    Im vraj super padol na druhý deň bazénik - trošku sa prebrali 😉
    Peti, tak to je krásny termín 11.11.!!! Ináč v Leviciach mám kmotru, tak keď k nim pôjdeme a budete aj vy už tam, tak Vás určite dojdeme pozrieť!
    Tie Vaše detičky sú fakt krásne! A aj Iwčine bruško je supiš - Iwuš, no podľa tvaru je to jasný chalan!

Prajem všetkým krásnu Veľkú noc! Väčšinou prajem veľa vodky ale Vám asi veľmi nie, keďže ste tu skoro všetky momentálne abstinentky 😃 Takže veľa veľa vody, aby ste boli zdravučkééééé!!

• babenky aj aj Vám prajem peknu veľku noc a veľa vody 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov