Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ty si kreativny clovek nieco vymysli. len ma zarazilo ze sa na to prislo teraz po 2 rokoch. :-D :-D :-D
Odpovedať
Kreatívny človek? ano, ale keď treba robiť rukami a nie hlavou :-D ... čo ja viem "Staré zvolenské páky"
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi kludne. a mas tu poctu temu aj zalozit. :-D :-D :-D vsak je jedno ako sa budeme volat stale to bude o nas.
Odpovedať
A nebolo by to lepšie na koňovi? K deťom máme bližšie ako ako ku svadbe. Aspoň ja tam chodím viac.
Odpovedať
Profilova fotka
no bolo by ale tam uz partia zvolencaniek je. tak neviem. mne je to v podstate jedno kde s vami pokecam
Odpovedať
Profilova fotka
aj men je to jedno babule
Odpovedať
Ahojte, takže na konovi v Regionoch je naša téma: ***Staré zvolenské páky*** ;-) http://www.modrykonik.sk/forum/show.p...
Odpovedať
ahojte zienky,mam na Vas prosbu.Neviem sa nakontaktovat na starejsieho zo Zvolena viem iba to ze sa vola p.Kútik.Keby ste boli take zlate a ktora viete ciselko tak by ste mi ho mohli poslat.Dakujem veeeelmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Skus napisat ip Lucke alebo dadke... myslim, ze oni ho mali. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mery77 mas ho v IP
Odpovedať
ahojte babenky. Idem sa vydavať v oktobri a potrebujem zohnať salu s kapacitou 160 ludi najviac. vo Zvolene a neviem si rady.prosim poradte mi niečo dobre kde by to šlo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte baby,,,ja mam svadbu 6.9.2009 neviete mi poradit nieco v okoli Zvolena,,,pre 70 ludi..nieco super..dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj, skus si pozriet Reštauráciu pod Zámkom vo Vígľaši (najdes cez google). Je to velmi pekny priestor a dobre tam varia.
Odpovedať
Profilova fotka
Strapanik Dakujem si zlata..ale chcela by som krajsie prostredie..skusala som hotel royal latky prasiva ale su strasne neochotny,,, ;-)
Odpovedať
ahojky, dadaba, skus si pozriet hotel kralova (je to v dedinke kralova 8 km od zv) a je tam krasne, my sme tam vlani mali svadbu a boli sme spokojni. nas bolo 50, bolo to akurat, neviem vsak ci by sa 70 zmestilo... ale mozno hej, lebo tam je priestoru na tancovanie dost - takze mozno by urobili stoly aj tam... a inak je tam aj bazenik (kedze sme tam boli ubytovani, tak bol aj zadara :-) ), da sa tam ubytovat, dohodnut sa aj na tom, co si zoberies, pomohli aj s vyzdobou... vonku je to pekne na fotenie (jazierko, vodopad...) a hlavne tam nik neocumuje -lebo to je uuuplne na konci dediny. a oproti nic, len veeelke parkovisko. my sme boli velmi spokojni. vrele odporucam. treba mrknut, pripadne zavolat. ak chces vidiet priestor, mrkni si toto video: http://video.google.com/videosearch?h...
Odpovedať
ahojte, nepoznáte nejakú super! kapelu, fotografa, starejšieho a kameramana na svadbu v okolí ZV? Snažím sa to vypátrať v tejto téme, ale názov témy sa už asi minul s realitou. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..baby nikto z vas nemal svadbu Sport hotel na sekieri??????
Odpovedať
dadaba - ja sa pripajam k eyke, aj my sme mali svadbu v hoteli kralova a bolo tam fakt super. na vyzdobu sme mali najatu firmu, tak to tam fakt vyzeralo spickovo :-) a celkovo sme boli spokojni, s ubytkom, aj s jedlom, mali sme aj opekane prasiatko :-p ja to tam teda fakt odporucam 8-) lucia.dt - ja mozem poradit fotografku - zuzku gerhatovu, axis foto (daj si do googla), je proste skvelaaa kapelu, starejsieho ani kameramana sme nemali :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucia.dt - ja mam ako fotografku objednanu Gabiku Halajovú, (najdi si na webe fotofunn.sk), mne sa jej robota velmi paci. Ako kameramana mam Petra Galla (pozri si alpega.sk) a ako starejsieho Romana Malatinca z DT. Ak budes chciet kontakty, poslem ti IP.
Odpovedať
lucia.dt - odporucam ti starejsieho - pana Chabadu z Ocovej. Mily, starsi pan, da sa s nim dohodnut co chces, co nie, nie je silou-mocou tradicny a ludovy. Navyse je lacny, len sa mu musis postarat o dovoz a odvoz. a este ti mozem odporucit kameramana - mali sme Milana Petka z Lovinobane. Robi fajn, aj rychlo (dvd mas hotove za tyzden - dva)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
derrek - tomuto to trva kratko, lebo sa venuje LEN tomu - vacsina kameramanov toci svadby popri nejakej inej svojej praci, a samozrejme potom to nestihnu spravit tak "expresne". ale tento len toci. my sme mali DVD po 3 tyzdnoch, ale to len z toho dovodu, ze kameraman mal uz sice vsetko hotove skor, ale cakal na fotky od fotografa, ktore tam chcel dat. no a fotograf si daval nacas... taaakze tak.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, u nas v okoli je zvykom, ze hostia nosia na svadbu kolace alebo tortu Doobjednavali ste teda este dalsie kolace? Ak ano, tak kolko kartonov?
Odpovedať
Profilova fotka
Poznate niektora starejsieho p. Holika z Ocovej?
Odpovedať
strapanik - zalezi od toho, komu vsetkemu chces davat vysluzku... my sme napriklad davali aj hudobnikom, kameramanovi, fotografovi, do kostola, starejsiemu, ale aj kolektivu kucharok a casnikov na "mieste cinu"... okrem toho den po svadbe (kedze je to u nas zvykom) aj susedom, rodicia do prace, ja a manzel do prace, kamaratom, ktori neboli na svadbe, dobrym rodinnym znamym... takze sme potrebovali veeeela kolacov. sice sme neobjednavali, lebo to vychadzalo ukrutne draho... ale pieklo sa - jedna a druha starka, krstna a mamina (robili kazda tak po osem druhov kolacov, prevazne samozrejme suchych, aby vydrzali, kedze bolo teplo - vyhoda suchych kolacov bola aj ta, ze sa tym nemuseli zaoberat den dva pred svadbou, ale napiekli uz vikend predtym...) pokial ale chces davat vysluzky len svadobcanom, tak to mas o to jednoduchsie - zratas pary a rodiny, ktorym potrebujes vysluzku, na kazdeho budes predpokladat kus torty a cca 10 kolacikov (mozno aj viac ak su mensie)... pokial vies, ze ti takmer kazdy donesie kolace/tortu, asi nebudes potrebovat dalsie kolace... ale moj nazor: radsej nech ostane, akoby chybalo. pre istotu by som dala spravit aspon "suchu rezervu" - ked ti aj suchsie kolaciky (napr. linecke) ostanu, tie sa nepokazia...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahoj. kto mi poradí? obrad na Zvolenskom zámku v sále, nie kaplnka. Áno, či nie? Ďakujem ;-)
Odpovedať
ahoj. nájde sa niekto kto sa chystá mať svadbu vo Zvolene?
Odpovedať
Profilova fotka
denisa5555 ahoj ja som mala vo zvolene..ak mas nejake otazky tak napis rp..rada ti poradim
Odpovedať
ahoj denisa, my sme mali sobas na zv. zamku, ale v kaplnke. predtym sme ale zvazovali a boli sme zvedavi ako vyzera sobas v sale, tak sme sa jednoducho sli na jeden taky sobas pozriet :) spytaj sa uja vratnika na terminy a normalne sa tam votri :) rovnako to mozes spravit aj so sobasom v kaplnke a podla toho sa rozhodnes. a ak budes mat stastie, stihnes to za jednu sobotu :)
Odpovedať
ahojte, zvazujeme svadobnu hostinu v hoteli polana pod zamkom........ma s tym niekto skusenosti? alebo vie poradit zaujimave priestory na trase Zvolen-Brezno?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?