Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ano chodila som a bola som velmi spokojna. nebyt toho ze som nastupila do prace zacneme na jesen znova. vtedy to tam stalo 1300 sk na 8 lekcii a bolo to 2 krát do týzdna. v utorok a stvrtok. deti su tam rozdelene do skupin. mozes zacat chodit od 5 mesiaca. je fakt najlepsie zacat hned kým je babo take male lebo cim je starsie dostava rozum a uz odmieta poslusnost. my sme sa ako krpci naucili potapat a potom sme uz nemali problem. ale ked prisli starsie deti to bolo krikuuu. aj my ked sme v roku prerusili kurz na mesiac tak potom sme sa uz nikdy nedostali na tu uroven na akej sme boli. lukas uz mal strach z potapania. keby sme chodili doteraz tak uz vie aj sam kusok preplavat. a dalsia vyhoda bola ze malý nebol celý zimu chorý. fakt mu to prospievalo.
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze nejake tie foto pridas. specialne koli tebe sadnem vecer k pocitacu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ;-) , tak už od Janky viem, že sa koná vianočné stretko :-) . Keby to bolo o 15tej, to by bolo super, určite by som prišla aj s Dávidkom x-) . Peti tak ako ste si na seba s maličkým zvykli? ;-) Zunka, ja som mala tiež od Lucky požičanú odsávačku (dobrá to duša x-) ) a bola som spokojná s ňou. No odsávala som iba v pôrodnici, asi dva krát doma, takže ja som ju až tak veľmi nevyužila. Teraz mám len to, čo Dávidko potrebuje :-) . Janka, ako vidím, chystáte sa do Ikei. Budem drzá, ak by som niečo chcela :-D ? Lucka, našli ste nejakú vetrovku pre Lukáška? :-)
Odpovedať
ahojte ako citam tak vy mate uz vsetky po svadbe. Len by som sa chcela spytat ci nemate nejake skusenosti so starejsim panom Ruskom zo Sliaca? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. lucinek ja ho nepoznam tak ti neporadim. ivka ano zohnali. x-) x-) x-) najprv sme boli na tých dolinkach tam ani prd, potom na kapustach tam sa ma snazil majo aj s predavackou nahovorit na taku otasnu bundu za 850 sk ale odolala som. :-D a nakoniec som dobre spravila lebo v tom drobcekovi som zohnala celú supravu cize oteplovacky aj bundu za 399 sk. :-N posledný kus tak bol zlavnený. a aj nam velkost sadla. sice nevyzera podla mojich predstav uplne ale na sankovanie a na dvor do blata dobra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej a stým stretkom to vyzera byt ako za starých dobrých casov. ja sa tak na vas tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim baby. samozrejme aj na krpcov. x-) takze sme dohodnute na tu 15-tu?
Odpovedať
Profilova fotka
inak zuzka mam na teba otazku. uz mas kupený overal pre zunkosa? lebo lucia zosiakova objednala z nextu a kým prisiel malej je uz LTT tak ze ho radsej preda. tak som si spomenula na teba lebo je nadherný. tu je link. http://www.next.co.uk/shopping/childr...
Odpovedať
Profilova fotka
Ivus, no zvykli sme si dobre... ja este prekonavam bolesti hlavy z casteho vstavania, resp. z kratkeho a casteho spania 8-( .. nieze by som bola unavena, to nie, lebo maly spinka dobre, len ked mam rozkuskovanu noc a nedovoli mi zdriemnut riadne cez den ako dnes, ta mi ide hlavu roztrhnut a potom ked sa do toho prida jeho drobcekovsky narek... tak konecna! :-( ... ale inak je vsetko v najlepsom poriadku a lubime sa a tolerujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... a fotecky pridam hned ako ich stiahnem do pocitaca, len nemam kablik :-| , zatial :-N Lucinek a toho pana ani ja nepoznam.
Odpovedať
Lucka, mam uz taky overal. Takze dakujem. A vidim, ze tvoja odsavacka pomohla uz vela kamoskam. Peta, v com si si domov doniesla malého z pôrodnice? V autosedacke, v perinke? A čo si mu obliekla keď bola už zima? Lucinek: vôbec som nepočula o tom starejšom :-|
Odpovedať
Lucka ten overal je peknucky :-) mne sa pre natku podarilo kupit v sekacoch jeden overal a jedny oteplovacky a este k tomu znacky Columbia za hadam dokopy 400, tak som bola velmi rada, ze som bola v dobrom case na spravnom mieste. Jani sa Ti objednavky zbieraju :-) Joj aj ja sa velmi tesim na stretko, dufam, ze nas dovtedy nestretne nejaka choroba
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak som sa konečne dostala k počítaču nejaka som nachladnutá a maly mal už dve noci hroooooooooozne myslela som si že su to zubky ale nakoniec to bolo bolenie bruška :-( nekakal 2 dni a potom kvante čo on sapa je to dlho. A ktormu papa železo a dnes sa konečne vykakal baby to by ste neverili čo zneho vyšlo :-N a teraz hajka ako dudok tak dufam že mu to ostane :-N celu noc. Kludne píšte čo potrebujete len mi musite presne ukazať obrazok aby sme sa pochopili . Ked budem vidieť obr. budem presne vedieť kam isť a budem si ista že je to to čo chcete. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
joj Jani problemy s kakanim, nic moc, my sme si to uzili tri mesiace pri kolike. my sme sa teraz tyzden trapili zo zubkami, natka mi odmietala jest, len nutrac a dru tycinky a ryzu a caj, tot vsjo ja beriem na stretko katalog
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, mal dupacky a kosielku, ciapocku, rukavicky, hruby vankus zavinovaci a fusak a vanicka z kocika a to je asi tak vsetko :-)
Odpovedať
Peta, ďakujem. Nevedela som si predstaviť čo takému mrňúskovi obliecť. Oblečenie mám, niektoré sa mi zdá že je to úplne ako na barbinky malé, iné sa mi zdá veľké :-N . Asi mu nachystám aj menšiu a aj väčšiu verziu a podľa toho aký bude veľký, tak mi manžel donesie do nemocky. Aj ja som taká nachladnutá. Dopujem sa medom, citrónom a čajíkmi. Všetky lieky, čo sú na nachladnutie sú nevhodné pre tehotné. Tak dúfam, že mi to nepostúpi do ďalšieho štádia a vylieči ma med a bylinky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Nemas za co... mne tiez doniesol viac kusov oblecka, ze co mu sadne tak najlepsie, ja som mu sice nachystala, ale pre istotu doniesol skoro cely satnik :-D :-D :-D Nebojkaj, vyliecis sa... pred porodom akoby do teba vdychol niekto kopec energie... ta priroda ti to ma celkom fajn premyslene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak skore vyzdravenie prajem. a na tie bylinky bacha nie vsetky su vhodne pre tehotne. ja som mala aj zoznam tých ktore sa nesmu ale neviem ci ho este najdem. a bola som v soku co vsetko sa nesmelo lebo to vyvolavalo predcasne kontrakcie a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som dala dake fotky na kona, ale len 4 co som mala v telefone... potom niekedy aj viac :-N
Odpovedať
Profilova fotka
peti nadherne babenko. x-) x-) x-) joj hned by som brala znova takeho krpceka. x-) ty si bola na nadstandarde?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej bola... :-)
Odpovedať
Peťa, je takýýý peknýýýý. Na poslednej fotke sa tak nenormálne pekne pozerá :-) . No máte teda riadneho fešáka. Lucka, o tých bylinkách viem a dávam na to pozor.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeeeemeeee :-D ... no vsetci vravia, ze malinky je cely tato ]-( , alebo zeby chvalabohu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petiiii krásny je maličky juj tak by som aj ja chcela take male bábo. No ešte máme čas na druhe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti maly je nadherny, kde ste zatial? na Dubku? aj ja uz chcem ;-(
Odpovedať
Dadi, neboj sa, si na rade. Verím, že to bude čoskoro. Trochu sa zabavíte s domčekom a ani sa nenazdáš a šup. Dnes sme boli pre kočík. Už je poskladaný a behám s ním po dome. Je taký pekný. Pláštenka do dažda je síce trochu roztrhnutá, už som tam volala, tak to máme doniesť a uvidia. Dúfam, že to pôjde cez reklamáciu. My sme to nemali ešte kedy roztrhnúť. A tá vanička to je ozaj mini. Vložila som tam zavinovačku a bola plná a to tam chcem vopchať ešte aj dieťa a aj fusak =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
dadi presne neboj ani sa nenazdas a budes sa aj ty vytesovat z bruska. velmi ti to prajem. a potom mozeme konecne zacat druhe kolo. :-D :-D :-D zuzi a kde ste nakoniec kupili kocik? joj pamätam si ked nam doviezli kocik ako som sa z neho vytesovala a prechadzala po dome. :-D boze ale bolo to uz davno.
Odpovedať
Kúpili sme ho v BB v Babysvete. Aj v noci ked som sla na wc som s nim trochu pochodila po chodbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzanka ty to uz mas tiez za par ;-)
Odpovedať
kocky, pozeram tu na vas dnes a diskusiu tu mate uz uplne mimo povodnej temy. Preto vas poprosim, bud si vytvorte novu temu, ktoru pomenujete vystizne len pre vas vo volnej diskusii alebo mozem najist nejaku vhodnu temu pre zvolencanky, ktora uz existuje v spolocnom termine. Tuto temu ponechajte tym novym nevestam, ktore sa zaujimaju o miesto hostiny vo zvolene a okoli, ak budu potrebovat radu pomozte ale k teme. Oki? vdaka
Odpovedať
Anaxamon, ok, tak si vytvoríme niečo vo volnej diskusii. Ale vždy keď sem prišla nejaká nová nevesta pre radu sme jej ochotne pomohli. Baby, tak aký názov si dáme?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?