Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ved prave to je Zuzi problem, ked pridem domov, uz je tma a fotky su skarede, ale to neponahla ... raz vam obyvku ukazem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka neviem neviem s Detvou nerátaj moja krstna mama robi v školke ( v tej som už posielala prihlašku Tobinka do škôlky a to ma len rok , tam už aj mesačne deti maju rezervovane mieto ) a v inych škôlkach čo ja viem vezmu najmladšie dietatko tak okolo 2 rokov skôr nie ( ale skus sa opýtať v škôlke za potokom neviem či vieš kde je tam aj 4 škola nedaleko) tam myslim že beru aj mladšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, aj ja som vravela Tvojej krsnej mame, nech mi pošle po Tebe prihlášku, idem prihlásiť Dávidka do škôlky, lebo do tejto škôlky je nápor :-) . A nevadí, že má len 3 mesiace :-D Zunka, tak bude kľudný a dúfaj, že nie popletený :-D ;-) Lucka, veď to určite bude aj Dávidko poslušný dovtedy, kým neobjaví nohy :-D . Ináč, tá hrazdička od Vás je na nezaplatenie x-) , vieš ako rád sa v nej hrá x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte. Aj perinku-zavinovačku treba oprať? Ešte som teda nič neprala, ale keď raz budem, tak či aj to. A pridávali ste niečo do kupela, večer keď ste kúpali drobcov. Niekto hovoril, že nič, niekto že detské mydlo a niekto, že v lekárni kupili oliv.olej a ten trošku "cvrkli" do vody.
Odpovedať
ahojte. Zuzka ja som zavinovacku prala, ja som mala taku tu klasicku bielu s volanmi na snurky. mala som dve alebo tri a casto striedala, lebo vkuse sa natke podarilo na nu grcnut alebo okadit :-) kupala som len cistou vodou a detskym nivea mydlom. ozaj kukala som tie Tvoje vytvory z papiera, no proste parada, ja mam sice ten mejl od Dadky, len dako a bojim do toho pustit. ozaj dneska som sa bola pytat v jednej sukromnej materskej skolke, takej malej blizko nasho bytu, nebola ani draha, len sa ta jedna vychovavatelka na mna pozrela, ze co tam uz robim, ked ma natka len rok a pol.
Odpovedať
Jani kukla som Tobinkov album teraz na konovi, jejda aky je zlaty , ako sa zmenil do tvaricky, uz nie je taky babatkovsky, uz je z neho riadny chlapcek :-) nasa natka by povedala čačika :-) cize pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pridala som pár aktuálnych fotiek ;-) Mirka kuknem aj vás album dávno som vás nevidela mohli by sme dohodnuť stretko nemyslíte x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka inak dakujeme za pochvalu ty si zmazala malej album na MK nenašla som vás :-( Zuzka ja som pre istotu prala všetko a maleho som kupala v čistej vode a s mydlom detským. Po kupani so ho olejovala len po narodeni kym sa mu šupala koštička potom už nie ( v nemocnici mi povedali že maleho kremovať je zbytočne lebo sa mu premasťuje zbytočne pokožka )
Odpovedať
ja som natku tiez nenatierala, mne hovorili, ze zbytocne sa tym chaosi PH-faktor pokozky miminka. Jani ano album som vymazala, no stretko by bolo super. mozeme nieco dohodnut, vymysli Ty, Ty mas mensie bejby :-) alebo to baby pojmeme nejako hromadnejsie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kedy začínaju vianočne trhy vo ZV, mohli by sme sa tam stretnúť nie aj všetky ak mate chuť x-)
Odpovedať
Profilova fotka
škoda že si ho zmazala chcela som si kuknuť natku.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte baby, ta mi uz sme doma konecneee x-) ... teda nie ze by mi bolo v tej nemocke zle, sak boli vsetci strasne mili a tak, ale doma je len doma. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Peti vitaj, nech sa Vam doma fajnovo dari a uzivas si mamickovanie :-) Jani bola som na Zv-stranke tak trhy su 12-13.12.
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj Peta :-) pridaj foto maleho Julka x-) sme zvedave x-)
Odpovedať
Peťa, no vitaj doma! A pomedzi kojenie, prebalovanie nám napíš nejaké podrobnejšie informácie. Čo pôrod, ako to zvládate, aký je malý a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
No moj porod nechajme radsej tak, kedze teba ten tvoj len caka... :-| Ale da sa prezit :-N ... No a malinky je rozkosny, len ked zacne plakat... taaaak zverina strasna. place sice malo, ale ked tak poriadne. :-p Dnes prva noc doma, tak som celkom zvedava. Prvu co sme spolu stravili este v porodnici,tu sme prebdeli skoro celu... akosi sme na seba museli stale davat pozor :-S , ale druha bola skvela... pospinkali sme si riadne obaja, super x-) ... tak som zvedava, ze ako to dopadne dnes. Fotky malinkeho neviem ci su nejake stiahnute v pocitaci, ale ak daco najdem tak dam.... aleboo si pockajte na pondelkovy zurnal :-D .
Odpovedať
Peťa, už si asi 5. baba, ktorá porodila v posledné dni a chcela som vedieť ako dopadol pôrod, no všetky mi povedali, že nie su vhodným príkladom pre maminu, ktorú to len čaká. ]-( Tak sa teda mám na čo tešiť. Ja som tak dúfala, že aspoň jedna ma trochu poteší, no ako vidím tak je to teda riadny horor. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte petka tak sa len držkajte maly nech rastie ako z vody. Doma je doma vlastný režim, nikto ti do ničoho nekafre... Zuzka neboj sa nieje to až taka hrôza no bolesti si musi každa vytrpieť ale záleži to od prahu citlivosti na bolesť a mne sestričky hovorili´, že aky pôrod mala môja mamina tak taky by som mala mať aj ja a nebola to hrôza. Neboj a nestresuj sa tým, každa tym musi prejsť ja som si hovorila, že ked je maly dnu nejako musi isť aj von a teda to musim vydržať ked už da tak veľmi pýta na tento sver. Bolesti som nemala veľke hrozne ma boleli kríže horšie ho bolo vytlačiť 4060kg bolo dosť na mna ale zvládli sme to. Tak to zvládneš aj ty neboj.
Odpovedať
Janka ;-) . A nevieš akú mal malý hmotnosť v 30tt? Lebo náš mal už 1780g a to som len začínala 30tt. Takže to bude tiež asi valibuk ;-)
Odpovedať
Baby, je potrebná odsávačka mlieka? Známa mi tvrdí, že určite si ju mám kúpiť dopredu, lebo síce ich dostať všade v obchode, ale napr. niekedy večer ju budem potrebovať ihneď v tú chvíľu,...tak že je dobré ju mať. Potom vraj predám. No neviem teda či ručnú alebo elektrickú. Avent sú dosť drahé =-) , ale zase asi kvalitné. Potom je značka madela a to je aj viac ako o polovicu lacnejšie. Mali ste vy nejakú?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka ja som mala rucnu avent. kupila som ju v sade so sterilizatorom a vyuzila som ju dost. podla mna si ju kup vsak urcite ju potom predas. tu madela to neviem aka je ale ta avent bola super. vlastne ked tak rozmýslam mala ju pozicanu Lucia Zosiakova ale ta uz nekoji tak jej nie je treba. tak ti ju kludne zicnem. ;-) ona ju pouzivala hlavne v porodnici ked mala nadbytok mlieka. pootm ked prisla domov tak o mlieko postupne prisla.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka netušim aku mal váhu, odsavačka je super vec no hneť si ju nemusiš kupovať v pôrodnici maju ak by si potrebovala a potom uvidíš koľko budeš mať mliečka, v lekárni ich budu mať. Ja som mala vieš že neviem ale je to podla mna lepšia značka ako avent. Ja som mala hroooozne veľa mlieka (ako dojan krava :-D ) a ked som si odsávla v pôrodnici aventackou mliečko my netieklo do flašky ale sa vracalo a cez to čo maš na prsniku tu hubicu mi to tieklo po prsniku a bruchu prosto je tam take koliesko cez ktore tomlieko nestíhalo tiecť do flašky a vracalo sa spať k prsniku. A ta čo som mala ja mala rovno taky pyštek a mlieko tieklo do flašky takže sa nič nevracalo von. Neviem či si pochopila :-D Ked mi Michal kupoval odsávačku ( ja som bola s malym v detskej nemoc. na 7 deň po pôrode) tak v lekárni mu odporučili tuto nebola taka draha a aj oni skonštatovali, že to je zo strany aventu len reklamný tah. Inak flašky mam avent a som s nimi max. spokojná, no odsávačku som odskušala a žiadna sláva. Ale toť len môj názor a skusenosť. x-)
Odpovedať
No babky poradkyne, tak ďakujem za vaše rady. Ja len nechápem ako fungujú budúce mamičky, ktoré nemajú net. Lucka, ja by som ju od Teba kúpila, nepredáš? Ako dlho ste kojili?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som kojila len 5 mesiacov :-( pridala som na strechu fptky vymalovanej spálne s kvetom je to krááááááásna farba na fotkách to nieje až tak vidno
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani bola som pozriet, ten kvet je velmi pekny
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi nechavam si ju na druhe babo. ale kludne ti ju poziciam. :-) ja som kojila 3 mesiace ale posledný mesiac som uz len odsavala. janka super to vyzera. a pozeram ze si velka sikulka. krásne vytvory. x-)
Odpovedať
Lucka, takže ty by si mi ju požičala? =-) Tak ja si zatiaľ teda kupovať nejdem a budem rátať s Tebou, že keď by som ju potrebovala tak si dobehnem ku Tebe pre ňu. OK? Alebo nejak tak tesne pred pôrodom, by som si pre ňu prišla, aby som ju vyvarila a mala nachystanú. Si zlato, ďakujem. A čo budem dlžná?
Odpovedať
Janka, ten kvet je super - pekne tam vynikne. A ešte aj super luster máte. A vidím, že si už skúšala aj gule. Aj ja ich mám porobené už aj s mašľami, len som ich ešte nefotila. Tie malinke si tiež na balón dávala? A tie vankúše čo som chcela z Ikei už nepotrebujem, kúpila som si látku a už som si aj ušila obliečky. Ináč aby ste ostatné vedeli - s Jankou máme založený krúžok šikovných rúk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby fakt ste sikulky tie gule vyzeraju uzasne. ja som si take kupovala v polsku ale to su take smejdy ani tvar to poriadne nema. :-N :-D ako sa vlastne docieli taký gulatý tvar? a z coho to je? zuzi jasne rataj s nou. najlepsie bude ak ti ju dam uz pred porodom aby si v pripade potreby mala svoju aj v porodke. vsak mohli by sme dat to stretko na vianocných trhoch a rovno by som ti ju aj odovzdala. ;-)
Odpovedať
ahojte. Zuzka , Janka, zasnem nad vasou sikovnostou, parada :-) mojim jedinym veldielom je plienkova torta pre kamoskinu malu k prvym narodkam :-) tak predsa len zoberieme tie vianocne trhy troska hromadnejsie ? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?