Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Peta poslala som Ti IP. Nebola si náhodou včera v meste v priore na hornom poschodí, kde sú detské veci? Jedna baba tam bola ked aj ja a tak sa mi na Teba celkom podobala. Ja som Ta na zivo ale este nevidela, takze som si nebola sitá. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. my sme boli vcera na vylete v polsku pokupit par veci. a hlavne vianocný stromec. tolko ludi co tam bolo som uz dlho nezazila. 8-( ale nakupila som skoro vsetko po co som sla tak som spokojna. Peti drzim palce nech to mas cim skor za sebou a hlavne nech ta spuntik moc netrapi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , my sme si dnes urobili výlet na Poľanu :-) . Lucka a čo si ešte pokúpila? My chceme ísť tiež, ale asi len pre stoličky, dúfam, že nám to vyjde :-) . Janka, Dávidko to prežil v pohode, Stanči s nami pre istotu nebol ]-( :-D Peti, prajem Ti, nech to všetko dobre dopadne a hlavne rýchlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka pokupila som si veci na seba do práce lebo v teplakoch chodit nemozem. :-D divna robota ze? :-N :-D :-D :-D okrem toho som kupila aj malemu par veci. hlavne rolaky, bodycka zateplene gate a pancusky. tým sa moc tesim lebo su uzasneeee. a hlavne za 120 sk. ale strasne dobrý matros taký som tu ani nevidela. a potom uz len take klsicke prkotiny. a skoro 10 tis v cudu. ]-( :-D ale tak mam vystaraneho jeziska pre nasich aj pre svokra. este svokru doriesit a som spokojna. maleho uz mam vyrieseneho. jaj a este maja vlastne :-D :-D :-D by som aj zabudla. ako sa vy drzite? davidko rastie a poslucha?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no aj my sa chystame na nákupy, ale len do europy a do BA ikea a kika no moja srdcovka :-D už sa tešííííííííííííím pôjdeme pozrieť aj mojich bývalých spolužiakov ak stihneme :-N. som zvedava aky bude maly ale on rád cestuje. Lucka a čo si kupila pod stromček malemu či to oblečko? Ja neviem čo mu kupiť, okrem zariadenia izby z toho on nebude mať nič to sa vytešujem ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka kupila som mu toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2... potom toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1... a este v draciku take hokejky s loptickami. od svokrovcov dostane vysavac z dracika taký hovoriaci a nejake oblecko a od nasich sanky a take akoby lego len tie kocky su take velke, tiez z dracika a este knizky. este toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2... kupi krstna. a pre druhu sestru musim nieco vymysliet ale asi taký klavir so zvieratkami tiez z dracika. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak kuk na nete vianocný katalog dracika ak si este nevidela maju tam super veci. tento týzden som tam malemu kupila take kladivko co svieti a vydava zvuky ked udries a je paradne. malý sa z neho vytesuje a hned rano nam s nim bucha po hlavach. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka tak to je super darček to kladivo potom :-D inak daaaaaaaaaaakujem za radu ten dráčik ma ani nenapadol kuknuť na nete. Su tam fakt super veci. No môžem sa realizovať akurat sme dnes objavili, že moja sestra mala take klávesy na hranie tak sme ich spojazdnili a maly cely večer prehral a pretancoval :-D Potom som našla krabicu od bananov plnu drevených kociek tak super aspoň ušetrim a nemusim kupovať x-) Cez víkend budem musieť ešte ponurať v skrini u našich, som zvedavá čo ešte nájdem. My z bratom sme malu take hojdacie kohuty to bola super vec stále si pametám ako sme sa tlkli kto bude sedieť a kto stáť :-D
Odpovedať
Ahojte. Dnes som "letela" cez Detvu a videla som Ivku aj s kočíkom. Som sa ujistila v tom, že chcem X-lander zeleny. Je taký pekný :-D .
Odpovedať
poraďte mi nejakého dobrého mladého vtipného a zábavného starejšieho v okolí Zvolena. Budem sa vydávať :-) :-) :-)
Odpovedať
mkrnacova: Mladý vtipný zábavný? =-) Ja som mala staršieho, nie vtipneho a eeeeé....takže toho Ti nebudem ponúkať. Ale ostatné baby mali p.Kútika a boli spokojné, aj keď na mňa bol až príliš na jednej svadbe "vtipný". A ešte viem, že z Korytárok Roman Malatinec robieva starejšieho, nevidela som ho v akcii, tak nevie ohodnotiť. Viem, ze chodieva v kroji. ;-)
Odpovedať
Ďakujem za tip. Nevedela by si mi zohnať kontakt na toho pána Kútika? Roman Malatinec je vtipný ale zachádza dosť do vulgárnosti a toho sa chcem vyvarovať, vzhľadom na dosť veľký počet detí a starších ľudí na svadbe, zažila som ho a nebola som veľmi spokojná. Ale díky :-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj mkrnacova, cislo na Kutika ti dom do IP, OK? ;-) ja som ho mala a bola som spokojna
Odpovedať
ďakujem zatiaľ krásne za typy, prajem pekný dníček :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
AHojte, ja idem zajtra do nemocky na tú profylaxiu =-) , idem sa učiť dýchať a tlačiť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zuzi, tak ako bolo?
Odpovedať
Bolo tam dobre. Ale viac kecali úplne od veci ako k veci. Pôjdem aj o 2 týždne, myslím, že je to užitočné. Janka, aj chcem ísť do ikei a do Kiki |-| . Ja som tam ešte ani nebola a isto by som tam oplieskala pár tisíc. Teraz zháňam obliečky na vankušiky na gauč - niečo v oranžovom alebo zelenom s velkým vzorom - možno nejaké geomatr.tvary, alebo "obrysy" kvetov. Keby som si vybrala na "ikeáckej" stranke také obliečky, tak by si mi ich kúpila? =-) ...prosím.....no idem tam kuknúť, či by sa mi niečo hodilo
Odpovedať
Našla som niečo takéto http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... alebo takato látka a ja si ušijem poťah http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... Máme jablčkovo zelený gauč a žltú stenu, tak neviem 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi ten zeleny vankus na zelenu asi nie, v zlto-zelenom nieco nemaju?
Odpovedať
Dadi, ani mne velmi nepacuje na zelený gauč zelený vankúš. Skôr niečo na oživenie. A kuchyňa je v oranžovom, tak tam v pohode aj niečo také.
Odpovedať
Profilova fotka
oranzovy alebo zlty by tam super vynikol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zuzka samozrejme že by som ti kupila len si niečo vyber ak by v kike ( ta nema www stránku )bolo niečo pekne odfotila by som ti to a poslala mms ty by si to zhodnotila a ja hneť kupila :-D Ale pôjdeme až 15 decembra ak ta to nesuri. Aj ja si myslím že by sa ti hodilo niečo živšie oranžova alebo výraznejšia biela. Ja som kupila v Jysku vankuše orančove a ponich su vetvičky s listočkami su dosť výrazne pekne oživia sedačku (je kremova a mam hnede vankuše). Tak skus kuknuť ked budeš mať cestu aj tam. (ak nevieš Jysk je vo ZV pri kauflande)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja mam od vcera oranzovy koberec do spalne, potrebovala som zladeny k dvom co mame pri posteliach a nakoniec mam uplne rovnaky, z Baumaxu
Odpovedať
Profilova fotka
dadi super aj v Baumaxe sa da super kupiť ja mam odtiaľ tmavohnede vankuše :-D
Odpovedať
Babenky čo hovoríte na sterejšieho pána Ľalíka
Odpovedať
Profilova fotka
Moj nazor na p. Lalika je... v zivote nikdy!!!! ale ak sa ti videl, kazdy ma iny nazor. ja som ho videla na jednej svadbe a aj svadobcania sa stazovali, ze bol otravny ako vred na r..i. :-N
Odpovedať
Petka a ty už sa obuvaj a bež do tej pôrodnice. Som myslela, že túto noc to príde, keď si hovorila, že od rána máš poslíčkov ;-) . Nepoznám takého starejšieho. Janka, v jisku som bola, no ja som si nevybrala :-( . Takže ak do toho decembra nezoženiem, tak sa Ti potom ozvem ;-) . A keď sme pri doplnkoch v bývaní mne sa strašne páčia črepníky z vodného hyacyntu(neviem či som dala správne y/i). Majú ich v kauflande v kvetinárstve a v centre na konci v tých domácich potrebách. Sú také vysoké (aj 1m) a nie široké, buď hranaté, alebo okrúhle. Je to ako ratanové, len tie "prúty" sú oveľa hrubšie. Neviem nájsť na nete teraz nejaký obrázok ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, v BB nemali ten koberec, musel mi ho kupit kamos az v NR, v nedelu tam nemali nic z toho po co sme sli a to mal byt len ten koberec v akcii a ostatne bezny predaj !!!
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka jasnačka kupim ked tam už budem ak niekto ešte niečo chce kludne kupim ;-) viem ake kvetináče myslíš aj mne sa páčia a to si nevidela v jenom kvetinárstve v BA v auparku spadla by si nazadok mna musel môj tahat ale cena bola teda riadne masna neviem už presne ale okolo 3000sk :-N Dadi tak to býva ked niečo potrebuješ tak just to nemaju, a čo cela BB nakupovala koperce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani neviem ;-) tento maly mat v troch velkostiach, maly, stredny a velky. Stredny maly vypredany, ostatne mali, skoro ma porazilo, este ze mame reprezentantov po celom slovensku, este som mala rezervne zajednany v Baumaxe v MT :-D inak mam ho na MK v albume
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?