Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • inak ja mam novinku. od 1.11 nastupujem do práce. Nejak sa z toho netesim ale okolnosti ma donutili. dostala som taku ponuku co by uz nikdy nemusela prist + uzasný plat a prac. dobu. ale aj tak sa mi este nechce. uz som mala doma svoje pohodlie. 😃 ale co uz. ked koli pizzerke sa majo zamestnat nemoze a z 5300 sk sa zit neda. 😦 tak snad to zvladnem a aj malý. a nebudem to lutovat.

• Lucka a kam nastupuješ? Čo je to za práca?

Zase potrebujem poradiť. Kojenecké fľašky. Chcem si kúpiť aspoň po 1ks - 250ml a 125ml od Aventu. Tu väčšiu už teda mám. Len ma doma zaskočilo, že nie je sklenená? Nemusí byť pre také malé babo sklenená fľaštička? Avent sa mi zdá dobrá a aj celkom drahá firma, tak som sa čudovala, lebo som myslela, že je to určite sklenené. A aj tá menšia je vraj umelá. A treba mi vôbec nejaké fľaše, ak budem kojiť? 🤔 Už vopred ďakujem za rady.

• Zuzi myslim, ze v tom kufriku co dostanes v porodnici je aj aventka 125, takze jednu budes mat urcite. ja by som to asi tak nenahlila, treba verit ze budes kojit 🙂 a ak nie do obchodu alebo lekarne sa da zbehnut kedykolvek, vargova v mave ma stale aventky a uz aj v deemku su stale v ponuke. myslim, ze nevadi ze nie su sklenene, ved avent je co sa tyka veci pre deticky TOP, tak asi vedia preco nie su skleneni 🙂
    Lucka aj ja som zvedava, napis viacej, a Luky bude doma s muzikom?

• Sponzor fóra
  • Mirka a umelú flašu možem vyvariť vo vode - normálne na šporáku v hrnci?
    Máš pravdu, veď ich dostať už skoro všade, ....stačí aj potom.

Ozaj Lucka a malý bude s kým?

• ano mozes, ja tak robim takmer kazdy den. a to mam tie aventky od natkineho narodenia a sice vidno ze su uz pouzivane, ale inac su suprove.

• zuzi ja som kupila celu sadu od aventu. oplatilo sa to cenovo. aj na MMB pokukaj. tam ich je tiez spusta. ja som to sterilizovala v sterilizatore Avent nie v hrnci. ale od takých 10 mes. vobec nesterilizujem len umyjem jarou.

ano malý bude s majom. a na jar ked sa spusti pizzerka budem musiet vybavit nejaku skolku alebo opatrovatelku. Budem mat na starosti celý obchod, obj, faktury, planovanie financii a tak. proste vsetko co sa týka obchodu. a nastupujem od 1.11.

• Zuzulik ja som si kupila poporodne vlozky v lekarni, ale na predpriprave nam odporucala aj Lidie a tieto obycajske vlozky, ze tie su najlepsie. Flasticky som dostala aj so sterilizatorom do mikrovlnky aventacke a jednu väcsiu flasticku som si kupila aj Lovi, ale to je v podstate to iste co avent, k tej sade so sterilizatorom mam aj odsavacku, tak som happy... to bol dar z UK od svokrovcov... velmi prakticke som za to rada velmi, len dufam, ze to nebudem vyuzivat casto a budem kojit co mozno najviac 🙂

• ahojteeeeeeeeee lucka tak to budete mať poriadne perné už ste začali stavať? A pracovať budeš vo ZV.
    Zuzka ja som vložky kupova v lekárni a flašky mám avent som max. spokojna a tiež od nejakeho 10 mes. ich len umývam jarovou vodou. 😉

• jani nie stavat sa zacne az na jar. ale samotna stavba je otazkou 2-3 týzdnou. bude to drevodom takze preto tak rýchlo. este sa vybavuju papiere a mam pocit ze je to nekonecný pribeh. ale vsak to asi poznas. 😠 na grc mi je z týchto nasich uradov.

• a pracovat idem na krivan. aj ked po case sa firma bude stahovat na sliac. ale budu firemne auta tak mi to az tak nevadi.

• aha na krivaň to ta nova firma čo vzala tu budovu ( to je tušim stojárska firma) nakoniec z teba bude aj strojárka 😃
    To máš teda pravdu ohladom tých uradov smešne namiesto toho aby mladým rodinam pomohli tak ich len odradia. Radšej nič nebudem hovoriť 😶

• babenky viete mi poradiť kde vo Zvolene, BB, Lučenci by som našla nejaký obchod s tapetami ( len nie papiernictvo kde budu mať len 2 druhy tapiet) nejake take vačšie a lepšie nevadí ked aj drahšie. Potrebujem na stenu do spálne tak asi 4-5 štvorcov.

• janka nie ta firma. zaoberaju sa nakupom a predajom pohonných hmot okrem ineho. a s tými tapetami ti neporadim. ja viem lenjednu uzasnu www stranku na tapety.

• Janka a v Baumaxe?

• ten baumax ako pise Zuzka je asi najlepsi

ozaj Zuzi, ty mas este odfotenu tu tortu co si mi robila? Som zistila ze ju mame len na videu 😉

• Sponzor fóra
  • v baumaxe nič nemaju 😛 lucka a aka je ta stránka nevadí môžem si objednať aj cez net. 😃

• Ahojte všetky 😉 ,
    odskočila som si od malého, potrebovala som si niečo popozerať na nete 🙂 . A vidím tu aj novinku, Lucka teda super 😵 , že si dostala takú výhodnú ponuku 😵 . Určite si rýchlo zvyknete aj Ty aj Lukáško a samozrejme aj Majo 😃 .
    Zunka už som Ti poslala aj IP 😉 .
    Mirka, ja som tiež čakala, že budem mať v balíku Avent fľašku, no nebola tam 😃 . Ale mám ich kúpené aj ja, aj keď zatiaľ veľmi nepotrebujem 🙂 . Akurát malú na vodičku 🙂 .
    Zunka, ja preváram iba v hrnci, ako sa to robievalo kedysi a bez problémov 😉
    Lucka, niekedy sa Ti ozvem za šaty, aby som Ti ich vrátila, ale teraz sa nám nejako hrnú návštevy 🙂 . Ale už teraz Ti vopred ďakujem, dobre poslúžili 😵

• Dadi, mam tú tortu odfotenu, no musim pohladat v zalohach, lebo to uz nemam v PC.
    Iwka, dakujem.

• janka http://www.e-color.cz/page/shop.php  😉

ivka to nenahli aj tak sa niekam na svadbu alebo plesat nechystam 😃 no snad si zvyknem. ale strasne sa mi nechce tam ist. no co uz.

• ahojte babenky, lucka dakujem za stránku je super 😉. Prajem ti nech sa ti super pracuje a nech si všetci rýchlo zvyknete. 😉

• Zase mám nejakú tú otázočku 🤔 .
    Stačia mi 2 nočné košele (majú otvory na kojenie) do pôrodnice?

• janka dakujem. 🙂

zuzi uplne stacia. vsak ak by aj nie jednu posles mužovi operie a donesie. 😃 netreba zbytocne vela kupovat. ja som dokonca nemala ani take s tými otvormi a v pohode. dokonca tam baby mali aj obycajne tricka a teplaky.

• no boli tam aj take so satenovými kosielkami, na tých sa sestricky a dr. dobre zabavali. 😬 😃

• Lucka, veď ak náhodou by ste išli na svadbu skôr, ako prídeme my, ozvi sa 😃 .
    Zunka, mali by Ti stačiť, ja som mala tri, aj som ich využila ale to bolo leto - teplo 🙂 . A ak náhodou by Ti pochybeli, tak manžel Ti donesie, no nie? 😉

• Takže mám 2 budú musieť stačiť!
    A dúfam, že sa na mne nebude personal baviť, lebo mam jednu žltú so sloníkmi - to je tá s tými otvormi a jednofarebnú som nikde nevedela zohnať. 😃

• zuzi to isto nie. tam islo o to ze dotycna isla rodit a ona sa nasukala do satenovej sexi kosielky. 😃 ja som tiez mala jednu so zirafou. 🙂

ivka jasne v tom pripade budem volat. 😃 😃 😃

Boze zajtra mam 1. pracovny den. uz teraz mam z toho stresy ako to moj krpanik zvladne bez maminky. 😬 ako viem ze to zvladne v pohode len neviem preco samu seba snazim presvedcit ze som prenho nenahraditelna 😃

• inak potrebovala by som poradit. krotý marec sa vam viac paci do kalendara. http://www.facebook.com/album.php?aid=2005738&l=b4b6b&id=1492748471  😃

• Fúú Lucka. Tak neviem. Na fialovom sa mi paci ta kyticka jarnzch kvetov. A ten druhz sa mi paci viac farba pozadia 🤔 . Tak som Ti pomohla, čo?

• To vážne baby? Ja som tiež mala so žirafkou 😃 . Škoda, že sme sa tam nestretli 😃 .
    Lucka, neboj sa, určite to Lukáško zvládne 😉
    Idem kuk Lucka 😉

• Lucka mne sa viac paci ten oranzovy marec, to je viac taka jarna farba

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov