Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dadi kukala som ten koberec je supišný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Jani, keby som nemala take iste pri posteliach tak sa na to vy...
Odpovedať
Ahojte. Včera večer písala Peťa, že má bolesti každých 5 min. Tak že ide hodiť sprchu a idú do nemocky. A dnes sa ešte neozvala, tak neviem čo nové. Vy neviete?
Odpovedať
No mám novinku!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) Peťa má synčeka Julka! :-) Narodil sa 16.11.2008 o 05:20 ráno vo Zvolene. Váha 2820g a 50cm Peti gratulujem a prajem im veľa zdravíčka šťastíčka
Odpovedať
Profilova fotka
zunka a prečo si sa nestavila pri mne, keď si ma videla? :-) Boli by sme hodila debat :-) Gratulujem Petulli k synčekovi, prajem im veľa veľa zdravia, trpezlivosti a krásnu budúcnosť x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
jej aj ja gratulujem petke k drobcovi a prajem mu vela zdravicka a krásny zivot. a maminke skore zotavenie a vela mliecka. x-)
Odpovedať
Iwka, my sme išli kozmickou rýchlosťou. Bola som s bratom a ten sa ponáhľal pre Samka do škôlky, tak sme doslova leteli cez DT. Upútal ma hneď kočík a potom som si všimla, že si to ty, a keď som sa spamätala, tak sme boli už pred Kriváňom :-D . A si spokojná s tým kočíkom?
Odpovedať
aj ja gratulujem novej mamicke, nech su obaja zdravi a stastni a tatino nech ich poslucha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme dnes boli v BB v europe bolo suuuuuuuuuper maly sa vyšantil hlavne na vláčiku a v hračkarni :-D Peti aj ja gratulujem k synčekovi a prajem hlavne veľa zdravia, veľa mliečka Julka a do života len to najlepšie x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani a boli ste v kenvele? ze maju akciu ak nakupis za 2000 tak zaplatis len 1000. my sa chystame zajtra na kaskasdy sa okupat tak chceme zbehnut aj do europy. tak ci sa oplati ci tam nieco maju :-D
Odpovedať
Ahojte. Odpisala mi Peťa. Pôrod vraj bol ťažký a hlavne dlhý. Malý ju potrápil, ale že je úúúúžasný. Bude v nemocke do štvrtku. Ja pôjdem tento týždeň asi na prietoky, tak možno tam za ňou zbehnem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak a ja sa pripajam ku gratulantom, Peti nech Julko krasne rastie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, lucka v kenvele sme neboli my sme šli hlvne malemu na hračky a trochu sa vyvetrať. Maly ten behal ako šarkan tak v obchodoch sa s nim nedalo jeden musel byť snim von a druhy si šiel niečo kuknuť. Ja som si kupila super pulover tehlovej farby s takymi rozšírenými rukávmi za 499sk. A bola aj moja segra tak ta si hlavne kukala nejake veci. Maly bol super a hlavne na vláčiku a v hračkárstve zo všetkým sa chcel hrať :-D
Odpovedať
ahojte. Jani na tom vlaciku sa aj nieco plati? lebo planujeme ist do europy cez vikend, tak ze by sme natku aj na vlacik posadili.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mi uz mame hotovu obyvacku, juuuuuuuj sa tesim, musim pofotit kompletku
Odpovedať
Dadi, tak pofoť. Som zvedavá
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dnes nejdem do práce lebo na krivani nejde elektrika. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii. vcera takto nesla v stozku. takze krpec petku poriadne potrapil? ale urcite uz na to vsetko zabudla pri pohlade na maleho julka. x-) janka my sme boli v europe v pondelok. najprv sme sa sli okupat na kaskady a potom narýchlio do toho kenvela som chcela zbehnut. ale ked sme pol hod kruzili lebo sme nemali kde zaparkovat uz som stracala nervy. taký natresk som tam este nezazila. ale oplatilo sa nakoniec ist. majjo si v kenvele nakupil za 2100 ak a zaplatili sme fakt len 1100 sk. takze super.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , dnes doobeda budem tu, lebo v byte nad nami vymieňajú dvere, tak nás informovali o veľkom buchote :-D . A ja rada, že môžem byť na nete :-D . Samozrejme, ak mi to Dávidko dovolí :-) . Teraz si len tak ležká a rozpráva sa s hračkami :-) . Lucka, tak to je super, že si doma ;-) . Ako ináč v práci? Zunka, ja som s kočíkom maximálne spokojná :-) .
Odpovedať
Iwka, ja som TI neposlala tu sms-ku, však? Som Ti sľúbila, že Ťa budem informovať o Peti =-) . Pardón. Ale vlastne veľa ani neviem. Vo štvrtok má prísť domov, tak nám snáď napíše aj niečo viac.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zuzi ides cez tyzden na tie prietoky? Ivi ako Davidko? vcera som nafotila obyvku, fotky mam teraz u seba ... ale nie su bohvieake, pri svetle z lampy nevyzera dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, už som si prečítala, v pohode :-) . Cez tehu som aj ja zabúdala :-D Dadi, Dávidko super x-) . Užívame si to, je zlatučký, dobručký :-) . Boli sme sa fotiť u Gabiky, tak potom pridám foto x-) . A tu je čo nové?
Odpovedať
Dadi, idem zajtra na prietoky, ale nie do nemocky, ale oproti plavárni. Tak Peťu nevyspovedám. A najlepšie odfotíš bez blesku za denného svetla, poodťahuj záclony, žalúzie aby bolo čo najviac svetla a nefoť oproti okna. Snaž sa aby si mala okno za chrbtom, ale zase si nezaclaňaj. Neviem ako to tam máte rozmiestnené, tak neviem či to pôjde odfotiť mojim "návodom". Iwka, aj ja chcem mať také dobručké dieťatko ;-) . A viem, že ste boli u Gabiky, písala mi, že je úplne nádherný a, že by si ho hneď adoptovala :-D . Čo je tu nové? Peťa má syna, Dada dokončenú obývku, Lucka novú robotu, ja priberám a Natka s Tobinkom poslúchajú o 106. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata ;-) Blahozelam Peti aj ja k malemu pokladiku a zelam vela zdravicka Julkovi aj maminke :-) Zunka, no Ty si teda šikulka =-) som kukala Tvoje hand made na streche ;-) krasne vecicky, fakt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, ak si kľudná v tehotenstve, budeš mať aj kľudne bábätko ;-) . Mňa veru nerozhádzalo nič, všetko išlo akoby okolo mňa :-D . Tak a teraz je kľudný aj Dávidko. Plače keď je hladný a keď chce spinkať x-) . Nooo Gabika bola hotová, zase sme sa nasmiali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja môžem potvrdiť že Dávidko je kludne bábo a je krásny na spapanie. No kludne bábo bol aj Tobinko :-D a teraz je šinter ale to je super že je živý a nesedí tam kam ho dáš aspoň viem že ho mám :-D Len je hrozne na mna naviazaný posledne mesiace vôbec k nikomu nechce isť a ked sa vzdialim a je pri niekom plače akoby ho drali. Aj ja pridam fotky spálni ale musime ju premalovať tato farba čo máme (karamelova) sa mi nejak nepáči a je flakata mali sme malo farby. Teraz som kupila taku šedofialovu kraaaaaaaaaasnu som zvedava ako ukáže na stene ale k čiernej posteli a k tomu kvetu pôjde. Mirka za vláčik sa plati 10Sk ale plati ten čo sedi v predu neviem Michal posadil maleho do druheho vozna tak neplatil nič. Ale pre istotu si rozmen peniaze na desiatky. :-D A ozaj ako vravela lucka pripravte sa na masaker pri parkovani
Odpovedať
Iwka, no ja som kľudná. A robím veci ktoré ma bavia - rôzne ručné práce. A aj pletiem košíky, čo Zvalka spomínala, tak dúfam, že nebude popletený :-D z toho. Janka na tú šedofialovú sa teším. Ty máš také dobré nezvyčajné nápady - to sa mi páči. Nie tá naša oranžová |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. aj ja som bola cele tehu kludna, co najviav som spala ale aj tak pozrite co za zive striebro mam. takze to asi nie je len o otm. ale je pravda ze kým mladý pan nezistil ze ma nohy a naco mu sluzia tak bol vzorove dietatko. ale zase nestazujem sa. aspon je priebojný nicoho sa neboji tak nebudeme mat problem /teda aspon dufam/ ked pojde do skolky. inak v stozku nam ho od jari asi nezoberu takze sa musime poobzerat inde. a v detve zrejme tiez nie tak neviem neviem ako to poriesime. asi uz len zvolen. inak o akom vlaciku to rozpravate? ja som si take nieco nikdy nevsimla v europe. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ivka uz sa nebviem dockat fotoooooo. uecite budu namakaneeee. som zvedava co gabika zase nove vymyslela. aj my sme sa chceli ist dat fotit ale neviem si predstavit lukasko ako sedi a pozuje. :-N aj sme sa stretli s gabikou a povedala ze bude teda asi lepsie pockat
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka, ako sa Ti dari v praci? Lukaska nezoberu, lebo bude este malicky? alebo preco? =-) v podstate podmienka byva aby nemalo dietatko plienky, prip. len na spanie (to sa este tusim da)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka. nie preto lebo je malicky ale za to ze maju nadstav. no musim sa tam este raz zastavit a zistit ich konecne stanovisko. myslim ze v stozku mozu mat deticky aj plienky ale iba vtedy ak maju postav co zrejme nehrozi kedze pribudlo tolko nových deti. aj tak mi to pride smiesne ze "okresne" mesto DETVA nema ziadne sukromne jasle alebo skolku. ale kedze by sme sa ako firma mali stahovat z krivana na sliac tak by mi ten zvolen aj vyhovoval. no musim sa popýtať este tam v nejakých skolkach ako to maju. v praci inak pohoda. horsie to bude ked odide ta za ktoru nastupujem. potom zacnu len krusne chvile. ale ked som zvladla socialku na urade zvladnem aj toto. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?