Tipy na miesto na svadbu - Trenčiansky kraj

Dobrý deň, rada by som poprosila o tipy na miesta pre svadobnú hostinu. Ideálne od Trenčína po Pieštany (aj okolie).Nehľadám nič supermoderné ani luxusné, hotel ani reštauráciu, ide mi skôr o niečo autentické, čo má svoju atmosféru a "dušu", nejaký kašiel, stodolu, niečo na tento spôsob.. Za tipy ďakujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od nikol_17:

Dobrý deň, rada by som poprosila o tipy na miesta…
@nikol_17 Ahoj, mne napadá toho veľmi veľa :) popozeraj, čo ťa zaujme vyberám iba také prírodné, chatové: Chata pod Ostrým vrchom, Vila Sokolka, Inovecká chata, Uhliská Nemšová, Ranch 13 Nemšová, Oliwa Resort, Nad stajňou Nozdrkovce, Zelený deň Bošáca, Kaštieľ Patrovec, Kaštiel Dezasse Jaslovské Bohunice.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ela4:

@nikol_17 Ahoj, mne napadá toho veľmi veľa :) p…
@ela4 jeeeej super, ďakujem kráááááásne za tipy!! :) idem to všetko popozerať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, Vila Sokolka je super. Je to v prírode, nádherné priestory a aj okolie. Už som tam pár krát hral nejaké oslavy a bolo to parádne.
Odpovedať
Profilova fotka
za mňa bojnice 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
My sme tiež riešili presne tento problém s dcérinou svadbou. Nakoniec si vybrala Zelený deň v Bošáci ale uvažovali sme aj nad hotelom Thermia v Piešťanoch a mne sa veľmi páčila aj Kúria v Beckove.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?