SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien :) Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2017. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 12.2.2018, do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes, do 12.2.2018, do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic 2. cena: Nerezová varná kanvica ETA Adriana 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2017 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 29.1.2018 do 12.2.2018 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Jana a 4nets team
Bolo to 28.7.2017, keď sa jeden obyčajný letný deň stal našim najkrajším....park Brodzany ❤️
17.6.2017..sme si povedali spoločne ÁNO :) Všetke sú krásne fotky ktoré mame.. je to netradične ale fotili sme sa v daždi kde to vôbec ani nevidno :)
Hojdačky som vždy pokladala za niečo veľmi romantické, takže som veľmi túžila po svadobných fotkách na hojdačke... Túto krásnu vyrobil manžel pre našu svadbu, ktorá bola 20. mája <3
9.9.2017. Tato fotka vyjadruje stastie, radost lasku. Fotenie bolo uzasne, prirodzene, nic strojene. Uzasne ako fotka dokaze emocie.
Profilova fotka
10.06.2017
Profilova fotka
Svadba bola 4.11.2017 :) <3 Krásnú fotografiu máme od Matúša Vencúrika (fotograf východ).
Naše šťastie a radosť sme spečatili v spoločnosti úžasných ľudí dňa 5.8.2017 :-)
♥ 1.7.2017 ♥


Fotografom zachytená vyplavená emócia potom ako sme si asi 10 minút pred obradom v kostole mali povedať zopár pekných slov, prečo si jeden druhého berieme a podobne... :)
Náš nezabudnuteľný deň 9.9.2017 kde som sa na jeden deň stala princeznou a bol to náš najkrajší deň na ktorý veľmi radi spomíname :)
Článok sa načítava...
20.máj 2017 - deň, kedy sme JA a TY zmenili na MY :-* :-)
náš deň bol 16.9.2017 ....kedy sme boli s milovanou rodinou na krásnej Orave :)
Profilova fotka
12.08.2017 bude navzdy nasim specialnym a nezabudnutelnym dnom <3 nase pohlady hovoria za vsetko :-)
Nas krasny den 2.9 2017... :-) ;-) =-)
naša svadba 19.8.2017 škoda že musim vybrat len jednu fotku :-p
Profilova fotka
<3
Náš svadobný deň 27.05.2017 kedy sme v tento deň spečatili lásku presne po 5 rokoch :-*
6. máj 2017 :)
Náš deň ❤️ 7.10.2017 ❤️
Profilova fotka
♥ 2.9.2017 ♥
Profilova fotka
9.9.2017❤️

Život je tá najkrajšia hra :) S&M <3 29.4.2017 <3
1.7.2017 vyšlo na slnko... :)
:-) 19.8.2017 :-)
Profilova fotka
Náš najkrajší deň , 22.7.2017 :-)
foto z nasho uzasneho dna - 13.5.2017 :) Foto: Jan Menoscik JMPhoto
Naša svadba bola 29.7.2017, užili sme si ju naplno v kruhu našich najbližších :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?