SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!

14. feb 2018359
  • 😍💑10.06.2017💑😍

• Sponzor fóra
  • 29.4.2017 sme začali našu cestu dvaja, dnes sme už traja 🙂

• 23.9.2017 🙂

• 9.9.2017

• náš deň, 7.10.2017, Muzeum oravskej dediny, Zuberec

• ❤️07.01.2017❤️👰🤵🏻

• Naša svadba bola na východe Slovenska s najlepším autom a ešte lepšou ŠPZ - kou , ktorú dal vyrobiť môj manžel na mieru a pripravil mi krásne prekvapenie. Fotka bola vytvorená počas svadobnej hostiny 7. 10. 2017. Fotku vytvoril fotograf Pavol Novák Forfunfoto.sk

• 7.10.2017 krásne svadobné fotenie so západom slnka

• Ďakujeme všetkým nevestám, ktoré sa do súťaže zapojili a ukázali nám aspoň kúsok zo svojho svadobného šťastia. Je úžasné vidieť toľko radosti a lásky na jednom mieste! 🙂

Ďakujem aj za trpezlivosť pri čakaní na výsledky. Vyhodnotenie súťaže mi trošku dalo zabrať, lebo nie všetko je tak, ako na prvý pohľad vyzerá 🙂 ako som avizovala už pri spustení súťaže (http://www.mojasvadba.sk/blog/janamartish/message/uz-ste-zahlasovali-za-svadobne-foto-kto-dmozic/, pričom toto avízo vychádzalo z kompletných podmienok súťaže: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-sutaze-najkrajsia-svadobna-fotka-2017/), hlasy z viacnásobných registrácií sme pri finálnom vyhodnotení nepočítali, čo nám trochu zamiešalo poradie výhercov. Po odrátaní hlasov z viacnásobných registrácií sa výhercami stali tieto nevesty:

1. miesto: @tamarkaoo
    - poctivých 129 hlasov v čase ukončenia hlasovania
    - získava 1. cenu: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic

2. miesto: @pveroni
    - 125 hlasov v čase ukončenia hlasovania
    - získava 2. cenu: Nerezová varná kanvica ETA Adriana

3. miesto: @azavodna
    - 91 hlasov v čase ukončenia hlasovania
    - získava 3. cenu: Ročné predplatné časopisu Môj dom

Prosím výherkyne, aby mi do internej pošty poslali svoje kontaktné údaje (meno a priezvisko, adresa, telefónne číslo), aby sme mohli výhru doručiť.

Výherkyniam súťaže gratulujeme k symbolickej výhre. Pre nás ste výherkyne aj tak všetky, pretože ste vyhrali to najkrajšie, čo ste si vôbec mohli priať. Lásku a šťastie! 🙂

Prajem krásny deň,
    Jana, 4nets team

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém