Čo s plačom na svadbe?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, chcela by som sa spytat nevesticiek byvalych aj buducich ako prezivali/budu prezivat obrad. ja som asi strasna citlivka a zatial, co som bola na svadbach som cely obrad preplakala. A asi najviac sa z celeho svojho svadobneho dna bojim, ze pri oltari sa kvoli slzam vobec nedostanem k slovu...
Odpovedať
pre mnohe nevesty je to velky strasiak, no zaroven by som povedala, ze svadba bez slz nie je ono. je to predsa len situacia, ktora si proste slzy stastia pyta
Odpovedať
ked uvidim plakat moju maminu aj ja sa rozplacem, takze na to som uz pripravena, ze cele to bude v slzach prebiehat 🙂
Odpovedať
@zaboriami to ale ani nejde podla mna inak. Ved clovek by potom musel byt minimalne z kamena, aby ho nieco take proste nedojalo
Odpovedať
je to prirodzene a podla mna zbytocne voci tomu chchu niektore zeny bojovat. dojme ich to tak ci tak
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja som tiez skor citlivka, mali sme aj vlastne sluby a mne pomohlo ze sme si ich par dni pred svadbou viackrat povedali - predplakala som si to. Na svadbe som sa snazila to trosku rozdychavat, ked bolo najhorsie som slub zacala citat aj ked som ho vedela cca naspamat. Pri gratulaciach som sa uz neovladala - naco. potom som make up skontrolovala a bolo to ok.
Odpovedať
ja som tiez tak, ze som si aj dopredu poplakala, aj na svadbe a este aj potom, ked sme fotky pozerali a hlavne video. a ved no a co. vsak to nie od smutku.
Odpovedať
slzy k tomu jednoducho patria a nijakosi nasilu sa voci nim podla mna branit neda. svadbu si treba uzit a ked si poplacete, podla mna to bude o to uprimnejsie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?