Manželky vojakov z povolania. Ste tu?

23. jan 20183159
  • @nimika  potom ti odpisem uz v sukromnej nebudeme tu ked mozeme byt tam 😉
    @vcielkamaja  meno ti napisem na FB ako som do spravy 😉

• baby ste uz tu kuknite tam ci ste tam naozaj 🙂 link na sukromku :
    http://www.modrykonik.sk/forum/tema/pokec-pre-partnerky-vojakov/?page=66#post-61089615

• @nimika  Gratulujem k babatku, moc sa tesim s tebou🙂
    @trdielko149  Ja by som sa rada pridala do sukromnej temy ak sa da. Diky.

• Sponzor fóra
  • @epelino  ďakujem 🙂
    @trdielko149  tak som to práve skúšala a ide to, už som skúsila aj napísať niečo 🙂

• hej hej kocky hybajte k nam nimika tam uz fachci 😃 tak hor sa k nam

• @epelino  @vcielkamaja  dievčatá pridala som vás do tej zamknutej témy na koníkovi, tak pozrite, či sa tam viete dostať, ako píš kava, tak nimika už dorazila k nám 🙂 Tešíme sa nové "posily"

• tak uz som tam 😃

• Ahojte mám priateľa vojaka tiež síce sme spolu len krátko, ale tiež ma mrzí keď odchádza na tie výcviky. Ja študujem posledný rok v Nitre on je z Nitry a bývam v inom meste. Spoznali sme sa na škole a dali sme sa dokopy až teraz keď ja končím vysokú školu. Chce aby som zostala v Nitre, keďže tu pracuje. Je to ťažké ale zvládame to, keď sa majú dvaja ľudia radi tak sa to dá. Viem, že ho táto práca baví tak ho plne podporujem a šla by som s ním hocikde keby som mohla.

• Buduce manzelky vojakov, dostojnikov ..ste tu ? svadba 2013.. 😉

• @ossr  hlasim sa 🙂

• @ossr  tiež sa hlásim, 10/2013

• 17 august , horsky hotel Fuggerov dvor - BB. obrad vonku. a vy ? 🙂

• Humenné

• @ossr  Snina 🙂

• Zvolen. 27.9. 😉

• Sponzor fóra
  • @ossr  @laduson  @miriam05  aj my .. LV jún 2013
    ako ste na tom s prípravami?
    aj niečo "vojenské" využívate na svadbe? či ste iného názoru?

• @beltain_drobnostky  ja som navrhoval, ze si dam uniformu a usetrime na obleku, ved uniforma vijde cca 4000bodov 😃 no nechcela o tom ani pocut :-\

• @filip_a_janka  nie je hrdá, že si tam, kde si? resp. to je asi vec názoru, či Tvoja drahá chce, aby si mal uniformu - oblek
    viem, že je to iná svadba (s vojenskými poctami), ked mám možnosť, prečo nevyužiť? a nech ľudí "čert berie", ak budú čudne pozerať - ohovárať .. ved vydávam sa raz a je to naša vec 😵 .. u nás je to tradícia, tak ju obnovíme

• @beltain_drobnostky  rozmyslala som nad tym.....mozno pouzijem nieco vojenske 🙂 pri foteni..... ale to je asi tak vsetko. Rozmyslali sme aj nad vojenskym knazom, ale nakoniec to bude klasika.

• @beltain_drobnostky  preco nie, mne by sa tiez pacilo mat trosku inu svadbu, s vojenskymi poctami a tak.....ale moj po tom netuzi.....

• @laduson  na fotenie chcem "len" vlajku 😃 mám takú jednu foto z anglických blogov - neskutočne sa mi páči 😃
    inak si to neviem predstaviť - čo vojenské použiť??
    ved my budeme mať inú svadbu .. len narážam aj na to, že jeden z partnerov je proti 😒 ako Tvoj a @filip_a_janka  prípad
    my sme prekladali termín svadby kvôli vojenskému oddávajúcemu - tak už len dúfam, že mu do cesty nič nepríde a zúčastní sa obradu

• @beltain_drobnostky  neviem co take pouzit....mozno by som sa porozpravala s fotografom, ci nema nejaky napad....staci dobra myslienka a mozno aj take kanady na nohach nevesty nemusia byt zle....alebo tabulky kde on bude mat napisanu hodnost a na mojej bude, ze GENERAL 🙂.....spolieham sa na dobreho a kreativneho fotografa

• @laduson  😃 že generál - to je dobré
    noo náš fotograf je z radov armády; takže to bude asi "profesionálna" deformácia 😃
    síce, ma napadlo, že naše fotenie bude slušnejšie to predsvadobné .. a ked budeme točiť predsvadobné video (v rodnej dedinke), tak tam pôjdeme do ľudových tradícií .. takže naša svadba bude asi dosť v kontraste - vojensko&ľudová nôta 😃

• @beltain_drobnostky  preco nie, svadba je o vas a ked ju takto chcete, tak to bude urcite super 🙂

• @laduson  jasné, len ked som tak spätne - či dopredu? nad tým tak uvažovala, prišlo mi to také zvlášte .. ved, všetky tie aktivity - či už fotenie, alebo filmovanie sa bude odohrávať nezávisle od seba; v iný deň .. vtedy mi to čudné asi nepríde
    akú veľkú svadbu plánujete - v akom štýle?

• @beltain_drobnostky  hosti budeme mat cca 130 😃 takze dost vela, no a bude to klasika, nic extra, nechcem odobierku, cepcenie a nic podobne.....hlavne aby bolo jedlo a pitie super, zabava a nech sa v kostole nezakokcem .... momentalne zacinam pisat diplomovku, v maji statnice a kedze sme sa rozhodli este len pred mesiacom, ze vsak vezmime sa uz tohto roku, nemam vela casu na pripravy. A Vy?

• Predsvadobne fotenie, on uniforma ja jemne biele vintage satky

• @laduson  omg .. len mesiac "to viete"? a ešte štátnice do toho? booože
    my skáčeme z 50 na 60 - tak dúfam, že sa to zastaví na tej 60tke ..
    u nás skôr klasická svadba (ked obaja sme národniari 😃 ) moja záverečná práca bola v rámci rozvoja cestovného ruchu a zachovania tradičnej kultúry v SR - takže "viem o čom" odobierka - čepčenie - ľudové tance
    už len oznamká&pozvánky dokončiť .. program a menu zbúchať .. nácvik tanečkov .. výslušky&alko prepočítať .. myslím, že to tak všetko + foto a video zmáknúť za apríl/máj.. a úspešne dokončiť 4ročník - vyzerá najťahší z celého štúdia 😠

• @ossr  jeeej, konečne niekto s "mojím myslením"

• @beltain_drobnostky   Moja diplomova praca Posobenie OS SR a spolupraca v ramci NATO 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov