Svadba 2012 v Košiciach. Aké máte skúsenosti s prípravami?

Profilova fotka
tak vitam kazdeho kto snad prispeje svojimi skusenostami, kedze ja nemam ziadne:) Planujeme svadbu v lete 2012, cize mame kopu casu co si uvedomujem ale vzhladom na okolnosti a tym ze som bola na jednej svadbe za cely moj zivot ked som mala asi 10 rokov a vela si toho nepamatam si myslim ze budem potrebovat vela casu a pomoci hlavne od skusenejsich neviest za ktoru budem velmi vdacna. Tot na zaciatok a dufam ze sa to tu rozbehne a preberieme vsetko :-D
Odpovedať
1
2
7
ahoj, my mame termin svadby 7.7.2012 :)
Odpovedať
Caute kocky, pridavam sa do klubu, nasa svadbicka bude 23.6.2012
Odpovedať
Ahojte kočky, pridávam sa 22. 09.2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej konecne par "sialenych" ako som ja :-) som sa zacala obavat ze som jedina ktorej uz zacina drbat teraz :-D tak my zatial nemame presny termin akurat ze to bude isto jul...datum bude tak o tyzden ked budeme v KE a vybavime kostol :-) jaaaaj tesim sa.....
Odpovedať
Ahojte baby, ja sa sice vydavam tento rok, ale neda mi Vam napisat. :-) Vobec nie ste sialene aj ja som svadbu planovala rok a pol dopredu a ludia na mna pozerali ako na sibnutu. Ale pravdou je ze som nemusela stresovat preto ze moj fotograf alebo kameraman ma obsadeny termin. Pokial nie ste detalistky mate cas ale ked si chcete vyberat a nie len brat to co ostalo je akurat cas, lebo vsetci dobri poskytovatelia sluzieb zacinaju sezonu na rok 2012 uz na jar pripadne uz zacali. Takze sa nedajte odradit ziadnymi recami typu ze mate cas. Vydavame sa len raz(aspon dufam) tak preco si toto obdobie priprav poriednenevychutnat.Drzim vam palce a v pripade ze sa chcete zorientovat v tohtorocnych svadobnych trendoch pozrite temu svadba kosice a oklie 2011.
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly ahoj moja, no jo uz mam vasu temu prestudovanu :-D a mas pravdu medzi nami buducimi nevestickami nam to nepripada sibnute ale vsetci dookola na nas pozeraju tak ze mame kopu casu...a tym ze ja patrim medzi detailistky tak sa na to tesim na vsetky pripravy a hlavne tym ze nebyvame na slovensku mi tiez nedava az tolko vela moznosti na obehavanie a vyberanie...cize sa takto psychicky a internetovo pripravujem aby som vedela co chcem a kde chcem vybavit kym som doma :-) a diky za uvitanie do nasej temy x
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Chcem sa van pochvalit za nasa dovolenka na svk Isla presne podla planu, cize sme stihli vybavit termin v kostole a este aj hotel;)ze jaka som natesena...jaaaj
Odpovedať
ahojte, pridavam sa aj ja :). my budeme mat svadbu 14.7.2012. sme veeelmi stastni :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenkyyyyyyyyyyyyyyyyy. To som rada, ze sme sa tu stretli. Aj ja sa vydavam, juchuuuuuuuuuuuu a pomaly som zacala planovat, lebo co som citala a pocula, nikdy nie je neskoro. Moj den D je 14.7. 2012...velmi sa tesim spolu s vami a tesim aj na vase postrehy a rady.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
no mala som teraz prestavocku asi 3 tyzdne ale idem uz na to aby som potom mohla si dopriat dalsiu prestavocku....takze ako nam pan farar povedal v kosiciach ze takpovediac vsetko potrebujeme mat vybavene v zahranici a cez arcibiskupske urady to mat presetrene tak to znie na dlho cize na buduci tyzden uz pojdem tuto na faru a zacneme vybavovacky...jeeeeej.... no inak datum 21.07.2012, dom sv.alzbety a hotel maraton :-D jaaaj tesim tesim x ako ste vy na tom babenky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj pridavam sa k vam so zatial nejasnym terminom- bud 11.8.2012 alebo 12.5.2012 :-) a zatial nemame vybavene nic :-)
Odpovedať
@ankajocka AHOJ, tak mi máme dohodnutý práve dátum 12.5.2012. tak uvidíme či sa podarí ostať.pri ňom.my zatiaľ toho tiež ešte nemáme veľa akurát obrúčky sme si objednali, lebo sme boli na svadobnej výstave a padli nám do oka.ináč len začíname premýšľať čo a ako...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte a my zas v juli 2012 :)
Odpovedať
ahojte, my máme svadbu 7.7.2012 akurát vtedy budeme mať výročie :) ale zatiaľ nič nemáme, pretože moju predstavu je ťažko naplniť :( chcela som svadobnú hostinu pod holým nebom/ prípade zlého počasia dnu...ale nič také v okolí Mi, KE, PO neexistuje, aby tam boli aj normálne ceny....môj milý je z BB tak budeme všetkých aj ubytovávať a to ešte výber miesta komplikuje :( asi sa pomaly začínam zmierovať s tým, že to bude dnu :(
Odpovedať
@luisinkax Ahoj sialena baba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak aj ja sa pridávam k tejto téme my máme naplánovanú svadbu 30.6.2012. zatial máme vybavenú hudbu a to je vsetko ale uz by som sa chcela trosku rozhybat...:)
Odpovedať
baby a nebojíte sa, že bude strašne horúco? lebo ja sa bojím, že bude pršať alebo strašné teplo :-D no ale v lete asi jedno z toho bude určite, že? :-D
Odpovedať
@kattuska25 a akú budete mať hudbu? ja momentálne hľadám nejakého Dj a chceli by sme cimbalovku na dve hoďky :-) my máme iba sálu....dokonca ešte nevieme, či to chceme v kostole alebo uradne.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@fergie1 ahoj no my budeme mat živu hudbu neviem ci poznas hudobnu skupinu Family. su velmi dobry a uz sa na nich normalne tesim. a inac uz nemame nic. ale urcite bude svadba v kostole a tiez by to malo byt v sale tak uvidime co sa nam podari vsetko tak ako by sme chceli :))
Odpovedať
@luisinkax ahoj ja mám tiež svadbu už tento rok, ale plánujem ju už dosť dlho :-) a tiež som si myslela že som šialená ale tak ma to pohltilo že sa ináč nedalo..no a veď nevestou si len raz tak si to uži...prípravy by mali byť pekné a príjemné....a hlavne všetky termíny sú ešte voľné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha jak sa pekne rozbiehame :-) ja som si akrat bookla dovolenku domkov takze sa tesim ze koncom juna budem na svk a uvidime co poriesim ;-)
Odpovedať
@kattuska25 nepoznám tú skupinu ale jasné, že skupina je lepšia ako Dj...my chceme Dj hlavne kôli tomu, že budeme mať hlavne mladých hostí...ale divné, že ste najprv skupinu rezervovali hehe a už máte vyhliadnutú sálu, kde by ste chceli? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fergie1 no my sme museli rezervovať čo najskôr skupinu lebo oni majú obsadené už rok dopredu... sálu budem rezervovať asi v máji... dúfam že nebude obsadená. no aj my máme väčšinou mladých, ale tú skupinu väčšina z nich pozná a vedia že sú super.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte :) vidim ze dlhsie sem nikto nepisal, no nevadi :) my planujeme svadbu tiez buduce leto...koncom augusta, no ja prave este len touto chvilou zacinam zistovat saly a som dost sklamana lebo budeme mat +-150 ludi a tych sal v kosiciach s takou kapacitou vela nieje :(
Odpovedať
ahojte, nas caka svadba pravdepodobne 14.4.2012 :)
Odpovedať
@lenka_lekna urcite sa chod pozriet na stranku www.spolocenskypavilon.sk tam caka svadba aj nas, ale v mensej miestnosti, mali by sma mat 100 ludi, ale ta druha sala je krasna, a vojde tam strasne vela ludi, priam idealne pre Teba a fotky su dokonale :)
Odpovedať
@kattuska25 :) Family su vraj perfectny, snubenec si ich velmi chvali, bol na strasne vela svadieb, kde prave oni hrali, takze vyzera to tak, ze aj na nasej svadbe budu hrat 14.4.2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vas nevestičky...som taká rada že som vas tu našla.Už som si myslela že som uplny blazon.Máme svadbu 18.8.2012 a neprešiel den kedy by som na niečo nemyslela čo sa tyka svadby. :) všetci že času dost, ale ja si neviem pomoct.Naozaj je to krásny čas a treba si ten čas poriadne vychutnat.My už máme hotel, fotografa a to je všetko :D ale velmi sa teším že s vami stravim tento krásny čas. :-)
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?