Svadba 2012 v Košiciach. Aké máte skúsenosti s prípravami?

2. júl 20121620
  • baby caute, som tu nova, nikdy som si nemyslela,ze budem pisat na taketo webky 🙂 Ale v roku 2012 chceme mat svadbu, chceli by sme termin 22.9.2012, ale dnes som zostala sokovana, ked som zistila,ze v KE je problem najst miestnost pre 150 ludi a to este volnu. Preto som vas chcela poprosit, nemate pre mna nejaky tip? GES, SPS elektrotechnicka, Spolocensky pavilon, rubikon je vsetko obsadene. Idem sa v pondelok pozriet do Rubinu v Krasnej, Tip Top a este Jedlikova. Mate s tym nejake skusenostio - myslim s tymito miestnostami. Nejake ine tipy? Inak nemame este nic vybavene, kazdy na mna pozera ako na blba, ze mame cas, ale pri tolkych ludoch zistujem,ze vlastne uz meskam 😛

• ..Cawte baby 🙂 no ja to mam uz celkom blizko..nasli sme si 19.5.2012 volny termin 🙂 je to uz len nejaky ten polrok a nikto z rodiny to len netusi(asi o tyzden vyjdeme s tajomstvom na povrch 😃 a vtedy pride aj ten cas, ked sa zacnu pripravy..nemam este nic prehliadnute, ani farbu, ani vyzdobu, ani obrucky, ani uces, ani vlasy, proste nic 😛 ale pevne verim tomu, ze si to pekne naplanujem a vsetko sa v casovom termine stihne na cas a bude to uzasny den... 😎 drzim vam vsetkym nevestickam a vasim zenichom palce v tom najspravnejsom vybere o vasom dni "D" 😉

• @lenkakasa  my sme mali svadbu vo Franku...skuste tam, len neviem, ci je to dost velke...nas bolo 70, ak chces dam ti kontakt 🙂

• Sponzor fóra
  • @lenkakasa  urcite odporucam Rubin v Krasnej my sme tam mali svadbu a uplne so vsetkym sme boli spokojnyy super pristup,skvely ludia a splnili my aj nesplnitelne 😉 a je lepsie zacat skor ako neskor, my sme mali svadbu v juny ale v novembri sme mali zajednanu najprv salu a od toho sa odvijal termin svadby,kostol,Dj, kameraman a postupne sme isli,saty som kupovala v marci a niektore veci sme dorabali vo stvrtok ci piatok pred svadbou a aj tak sme mali fofry,tak drzime palce a vela trpezlivosti zelam 😉

• @lenkakasa  Ahoj, ak hľadáš sálu pre cca 150 ľudí, skúste sa pozrieť do Hummeru na dialnici KE - PO. My sme tam mali svadbu, 100 ľudí a ešte bolo miesta a miesta. myslím že kapacitu maju 180 ludí. My sme s nimi boli veľmi spokojný, vrele odporučam, jedlo úžasné, obsluha super, cenovo lacnejšie ako v meste a čo je hlavné veĺký parket aj miestnosti takže sa určite hostia nebudu pri stoloch tlačiť. Ja som tam bola 2 krát na svadbe okrem našej a fakt klobuk dole. Z vonku to možno nevyzerá lákavo ale vnútro je pekné moderné. Za pokus to určite stojí 🙂 Okrem toho ma ešte napadol Teledom v KE len neviem aku maju kapacitu a tiež Hotel Jasmin ale cenovo je už niekde inde ...

• @janino  ahoj, budem ti vdacna...

• @carmen86  ahoj, bola som tam na svadbe, ale moj drahy povedal,ze jemu sa to tam nepaci a teda on sa tam zenit nebude. A som skoncila... On stale presadzuje jeho mesto, Vranov, ale ja tam nechcem ani keby co bolo 😞

• @gabikaf  ahoj, dakujem na tip, bola som tam na svadbe a pacilo sa nam tam. Len opat moj drahy vymysla,ze je to je mimo mesta. Neviem ako to poriesim.

• @lenkakasa  my sme sa rozhodovali medzi viacerymi salami ale jednoznacne vyhral Rubin,nemusis sa o nic starat akurat si rozlozis menovky na stol a donesies alko, nealko a kolace a ostatne urobia oni 😉

• @lenkakasa  V takom prípade neostáva nič iné len urobiť kompromis - nájsť miestnosť na polceste 🙂 Len sa obávam že to bude finančne nákladné a organizačne náročné. Väčšinou sa svadba robí v mieste bydliska (aspoň to je zvykom), samozrejme nie je to pravidlo. Myslím si však že pokiaľ svadbu budeš riešiť a vybavovať ty tak by bolo pre teba jednoduchšie aby si to mala po ruke. Aj u nás manžel aj svokra chceli aby sme robili svadbu v BB (odtiaľ pochádzajú) len neviem ako by som to na dialku riešila, zbytočne by nám to skomplikovalo život a bol by to stres navyše. Treba sa o tom porozprávať a nájsť riešenie lebo nie je ľahké vybavovať svadbu pre 150 ľudí, aj tak síce každému nevyhovieš ale aspoň sa o to treba pokúsiť 🙂 Držím palce, verím že nájdete spoločné riešenie, bude to taká malá skúška komunikácie pred manželstvom 🙂

• @gabikaf  Gabi, ty nemas svokru co organizuje svadby... Takze organizacne to ona pokryje aj bezo mna, coho sa prave desim a preto nechcem svadbu na po ceste a u nich 😞

• @lenkakasa  a ty chces v KE? ved svadba sa vraj robi tam, odkial je nevesta. u nas to sice tak nebolo, ale my sme si ju organizovali v meste, kde zijeme...tak nebolo o com. posielam kontakt do IP 😉 na restauraciu Frank

• Ahojte, my tiez planujeme svadbu 2012 v Ke kraji.. Ale mame dilemas ohladne datumu 😴 mame tri ktore nam ucarovali a nevieme ci vybrat ktory z nich 😬 12.5.2012, 6.10.2012, 10.11.2012.. vsetky su pekne maju svoje caro. 6.10 ma drahy sviatok.. ale najviac sa nam paci 10.11.2012 sa nam zda ze bude zima.A inak nemame predstavu ziadnu.. Takze tak 🙂

• @lenkakasa  Tak to ti potom nezávidím. Ide teraz hlavne o to či to bude vaša svadba s drahým alebo svokrina ??? Obávam sa toho že to potom nebude VÁŠ deň a už vôbec nie svadba podľa vašich predstáv. Skús si prípadne sadnúť s drahým a porozprávať sa s ním o tom, že si to chceš riešiť podľa svojho ved svadbu budete mať len raz a že potrebuješ aj jeho podporu, vieš nechcem byť zlý prorok aby sa vám potom svokra aj neskôr nemiešala do života a budeš sama proti nej ak ťa manžel nepodrží. Preto ja som to hned na začiatku zatrhla aby nám ona organizovala svadbu, dala som jej úlohy ktoré má vybaviť a vyriešiť a nakoniec bola spokojná že aspoň niečo riešila a to isté bolo aj s mojimi rodičmi. Najlepšie by bolo naozaj sa o tom porozprávať ak si chceš urobiť svadbu podĺa svojho a sama si to riešiť, povedz to svokre na rovinu s tým že samozrejme ak budeš potrebovať jej pomoc tak ju o to požiadaš. verím že sa Vám podarí nájsť schodné riešenie aby ste boli všetci spokojný 🙂 Budem držať palce 🙂

• ahojte, tak mozem konecnce oznamit, ze mame termin 😉 22.9.2012 a bude to v krasnej nad hornadom - RUBIN. Konecne sme sa akosi vsetci zhodli. Hudbu mame zajednanu zo svidnika KARIN, pozna niekto?
    Mate niekto tipy na fotografa a kameramana? dakujem

• Sponzor fóra
  • @jasin   ahoj , s počasím nikdy nevieš, ja som mala svadbu tento rok 1.10 a mohla som behať polonahá keby som chcela, čo tak bolo teplučko, týždeň na to sa zmrchavilo, pršalo a ďalší týždeň 15. 10. bola opäť slnečná sobota , trošku chladná ale moooore slnka krásne počasie.. nehovoriac o tom že júlové nevesty tento rok mali miestami daždivo.. takže s počasím nevybabreš, len sa modliť treba 🙂 pointa - vyber si dátum srdcu blízky a nech je počasie akékolvek i tak to bude pre teba a manžela najkrajší deň 🙂

• @lenkakasa   júúúj moja, to nedovol v žiadnom prípade, aby ona ti organizačne robila svadbu, je to vaša a len vaša svadba, ver že aj tie prípravy vás so snúbencom zblížia a majú svoje čaro, nedaj sa pripraviť o to.. ver že nebudeš takú radosť keď si to nepripravíte sami a podľa seba!!! radšej si to vybavte teraz , stojí to aj za hádku, radšej jedna hádka ako doživotné výčitky ...

• @misell09  skupina family je skvela aj my ju budeme mat na svadbe 9.6.2012..tesiiim sa 😵

• @lenkakasa  Rubin skvela volba..je tam velmi pekne a hlavne je to priestranne...klobuk dole 😎

• @gabikaf  Dievcata teledom radsej nie, sestra tam mala svadbu a parket je uplne mimo stolov, neposobilo to velmi lakavo.a co sa tyka Yasminu je krasny, ale na to aky je maly je moc drahy... 😦

• @mimka111   ...no nam to nevyslo, je uz obsadena, ale mame tiez velmi dobru "nahradu" 🙂 New Barbados, clovek by nepovedal, ze skoro vsetko uz bude obsadene na cca rok dopredu 🙂

• @luisinkax  nas DJ sa vola peter medvecky - ak sa nemylim

• dievcata, poznate niekoho kto si bral zahranicneho obcana na svk v kostole???ak mate nejake info dajte mi vediet prosim vas lebo som z toho zmatena a zufala, povedal nam nas farar ze co mame robit ale uz salena som z toho lebo tu nam nieco ine hovoria a sama uz neviem ze kde co a jak...dikess

• @timeab  diky moja

• Ahojte koceny, taka mala otazocka kde v ke sa daju zohnat uplne hladke biele topanocky nie na vysokom opatku aby boli latkove nie kozenne?? dakujem.

• @jasin  hehe 10.11 mam narodky🙂))

• @lienka434  krasny datum 🙂 ja som chcela stale svadbu v den narodiek- ale tie mam v sobotu az v roku 2014 😐 co je daleko..

• @jasin  jeee tak to mas strassnee daleko a dlho do narodenin😞 je zvlastne mat sviatok kazde styry roky ak to dobre chapem.a do svadby by si tooolko nemala samozrejme cakat!!🙂

• @lienka434  tam asi nejde o 29. februar, skor jasin myslela, ze jej narodky vyjdu na sobotu az v 2014 🙂

• @valika_val  jaj tak😃 som si to poriadne este raz precitala..diky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov