Svadba 2012 v Košiciach. Aké máte skúsenosti s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak vitam kazdeho kto snad prispeje svojimi skusenostami, kedze ja nemam ziadne:) Planujeme svadbu v lete 2012, cize mame kopu casu co si uvedomujem ale vzhladom na okolnosti a tym ze som bola na jednej svadbe za cely moj zivot ked som mala asi 10 rokov a vela si toho nepamatam si myslim ze budem potrebovat vela casu a pomoci hlavne od skusenejsich neviest za ktoru budem velmi vdacna. Tot na zaciatok a dufam ze sa to tu rozbehne a preberieme vsetko :-D
Odpovedať
baby caute, som tu nova, nikdy som si nemyslela,ze budem pisat na taketo webky :) Ale v roku 2012 chceme mat svadbu, chceli by sme termin 22.9.2012, ale dnes som zostala sokovana, ked som zistila,ze v KE je problem najst miestnost pre 150 ludi a to este volnu. Preto som vas chcela poprosit, nemate pre mna nejaky tip? GES, SPS elektrotechnicka, Spolocensky pavilon, rubikon je vsetko obsadene. Idem sa v pondelok pozriet do Rubinu v Krasnej, Tip Top a este Jedlikova. Mate s tym nejake skusenostio - myslim s tymito miestnostami. Nejake ine tipy? Inak nemame este nic vybavene, kazdy na mna pozera ako na blba, ze mame cas, ale pri tolkych ludoch zistujem,ze vlastne uz meskam :-p
Odpovedať
..Cawte baby :) no ja to mam uz celkom blizko..nasli sme si 19.5.2012 volny termin :-) je to uz len nejaky ten polrok a nikto z rodiny to len netusi(asi o tyzden vyjdeme s tajomstvom na povrch :-D a vtedy pride aj ten cas, ked sa zacnu pripravy..nemam este nic prehliadnute, ani farbu, ani vyzdobu, ani obrucky, ani uces, ani vlasy, proste nic :-p ale pevne verim tomu, ze si to pekne naplanujem a vsetko sa v casovom termine stihne na cas a bude to uzasny den... 8-) drzim vam vsetkym nevestickam a vasim zenichom palce v tom najspravnejsom vybere o vasom dni "D" ;-)
Odpovedať
@lenkakasa my sme mali svadbu vo Franku...skuste tam, len neviem, ci je to dost velke...nas bolo 70, ak chces dam ti kontakt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkakasa urcite odporucam Rubin v Krasnej my sme tam mali svadbu a uplne so vsetkym sme boli spokojnyy super pristup,skvely ludia a splnili my aj nesplnitelne ;-) a je lepsie zacat skor ako neskor, my sme mali svadbu v juny ale v novembri sme mali zajednanu najprv salu a od toho sa odvijal termin svadby,kostol,Dj, kameraman a postupne sme isli,saty som kupovala v marci a niektore veci sme dorabali vo stvrtok ci piatok pred svadbou a aj tak sme mali fofry,tak drzime palce a vela trpezlivosti zelam ;-)
Odpovedať
@lenkakasa Ahoj, ak hľadáš sálu pre cca 150 ľudí, skúste sa pozrieť do Hummeru na dialnici KE - PO. My sme tam mali svadbu, 100 ľudí a ešte bolo miesta a miesta. myslím že kapacitu maju 180 ludí. My sme s nimi boli veľmi spokojný, vrele odporučam, jedlo úžasné, obsluha super, cenovo lacnejšie ako v meste a čo je hlavné veĺký parket aj miestnosti takže sa určite hostia nebudu pri stoloch tlačiť. Ja som tam bola 2 krát na svadbe okrem našej a fakt klobuk dole. Z vonku to možno nevyzerá lákavo ale vnútro je pekné moderné. Za pokus to určite stojí :-) Okrem toho ma ešte napadol Teledom v KE len neviem aku maju kapacitu a tiež Hotel Jasmin ale cenovo je už niekde inde ...
Odpovedať
@janino ahoj, budem ti vdacna...
Odpovedať
@carmen86 ahoj, bola som tam na svadbe, ale moj drahy povedal,ze jemu sa to tam nepaci a teda on sa tam zenit nebude. A som skoncila... On stale presadzuje jeho mesto, Vranov, ale ja tam nechcem ani keby co bolo :(
Odpovedať
@gabikaf ahoj, dakujem na tip, bola som tam na svadbe a pacilo sa nam tam. Len opat moj drahy vymysla,ze je to je mimo mesta. Neviem ako to poriesim.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkakasa my sme sa rozhodovali medzi viacerymi salami ale jednoznacne vyhral Rubin,nemusis sa o nic starat akurat si rozlozis menovky na stol a donesies alko, nealko a kolace a ostatne urobia oni ;-)
Odpovedať
@lenkakasa V takom prípade neostáva nič iné len urobiť kompromis - nájsť miestnosť na polceste :-) Len sa obávam že to bude finančne nákladné a organizačne náročné. Väčšinou sa svadba robí v mieste bydliska (aspoň to je zvykom), samozrejme nie je to pravidlo. Myslím si však že pokiaľ svadbu budeš riešiť a vybavovať ty tak by bolo pre teba jednoduchšie aby si to mala po ruke. Aj u nás manžel aj svokra chceli aby sme robili svadbu v BB (odtiaľ pochádzajú) len neviem ako by som to na dialku riešila, zbytočne by nám to skomplikovalo život a bol by to stres navyše. Treba sa o tom porozprávať a nájsť riešenie lebo nie je ľahké vybavovať svadbu pre 150 ľudí, aj tak síce každému nevyhovieš ale aspoň sa o to treba pokúsiť :-) Držím palce, verím že nájdete spoločné riešenie, bude to taká malá skúška komunikácie pred manželstvom :-)
Odpovedať
@gabikaf Gabi, ty nemas svokru co organizuje svadby... Takze organizacne to ona pokryje aj bezo mna, coho sa prave desim a preto nechcem svadbu na po ceste a u nich :(
Odpovedať
@lenkakasa a ty chces v KE? ved svadba sa vraj robi tam, odkial je nevesta. u nas to sice tak nebolo, ale my sme si ju organizovali v meste, kde zijeme...tak nebolo o com. posielam kontakt do IP ;-) na restauraciu Frank
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, my tiez planujeme svadbu 2012 v Ke kraji.. Ale mame dilemas ohladne datumu |-| mame tri ktore nam ucarovali a nevieme ci vybrat ktory z nich :-N 12.5.2012, 6.10.2012, 10.11.2012.. vsetky su pekne maju svoje caro. 6.10 ma drahy sviatok.. ale najviac sa nam paci 10.11.2012 sa nam zda ze bude zima.A inak nemame predstavu ziadnu.. Takze tak :-)
Odpovedať
@lenkakasa Tak to ti potom nezávidím. Ide teraz hlavne o to či to bude vaša svadba s drahým alebo svokrina ??? Obávam sa toho že to potom nebude VÁŠ deň a už vôbec nie svadba podľa vašich predstáv. Skús si prípadne sadnúť s drahým a porozprávať sa s ním o tom, že si to chceš riešiť podľa svojho ved svadbu budete mať len raz a že potrebuješ aj jeho podporu, vieš nechcem byť zlý prorok aby sa vám potom svokra aj neskôr nemiešala do života a budeš sama proti nej ak ťa manžel nepodrží. Preto ja som to hned na začiatku zatrhla aby nám ona organizovala svadbu, dala som jej úlohy ktoré má vybaviť a vyriešiť a nakoniec bola spokojná že aspoň niečo riešila a to isté bolo aj s mojimi rodičmi. Najlepšie by bolo naozaj sa o tom porozprávať ak si chceš urobiť svadbu podĺa svojho a sama si to riešiť, povedz to svokre na rovinu s tým že samozrejme ak budeš potrebovať jej pomoc tak ju o to požiadaš. verím že sa Vám podarí nájsť schodné riešenie aby ste boli všetci spokojný :-) Budem držať palce :-)
Odpovedať
ahojte, tak mozem konecnce oznamit, ze mame termin ;) 22.9.2012 a bude to v krasnej nad hornadom - RUBIN. Konecne sme sa akosi vsetci zhodli. Hudbu mame zajednanu zo svidnika KARIN, pozna niekto? Mate niekto tipy na fotografa a kameramana? dakujem
Odpovedať
@jasin ahoj , s počasím nikdy nevieš, ja som mala svadbu tento rok 1.10 a mohla som behať polonahá keby som chcela, čo tak bolo teplučko, týždeň na to sa zmrchavilo, pršalo a ďalší týždeň 15. 10. bola opäť slnečná sobota , trošku chladná ale moooore slnka krásne počasie.. nehovoriac o tom že júlové nevesty tento rok mali miestami daždivo.. takže s počasím nevybabreš, len sa modliť treba :-) pointa - vyber si dátum srdcu blízky a nech je počasie akékolvek i tak to bude pre teba a manžela najkrajší deň :-)
Odpovedať
@lenkakasa júúúj moja, to nedovol v žiadnom prípade, aby ona ti organizačne robila svadbu, je to vaša a len vaša svadba, ver že aj tie prípravy vás so snúbencom zblížia a majú svoje čaro, nedaj sa pripraviť o to.. ver že nebudeš takú radosť keď si to nepripravíte sami a podľa seba!!! radšej si to vybavte teraz , stojí to aj za hádku, radšej jedna hádka ako doživotné výčitky ...
Odpovedať
@misell09 skupina family je skvela aj my ju budeme mat na svadbe 9.6.2012..tesiiim sa x-)
Odpovedať
@lenkakasa Rubin skvela volba..je tam velmi pekne a hlavne je to priestranne...klobuk dole 8-)
Odpovedať
@gabikaf Dievcata teledom radsej nie, sestra tam mala svadbu a parket je uplne mimo stolov, neposobilo to velmi lakavo.a co sa tyka Yasminu je krasny, ale na to aky je maly je moc drahy... 8-(
Odpovedať
@mimka111 ...no nam to nevyslo, je uz obsadena, ale mame tiez velmi dobru "nahradu" :) New Barbados, clovek by nepovedal, ze skoro vsetko uz bude obsadene na cca rok dopredu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luisinkax nas DJ sa vola peter medvecky - ak sa nemylim
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, poznate niekoho kto si bral zahranicneho obcana na svk v kostole???ak mate nejake info dajte mi vediet prosim vas lebo som z toho zmatena a zufala, povedal nam nas farar ze co mame robit ale uz salena som z toho lebo tu nam nieco ine hovoria a sama uz neviem ze kde co a jak...dikess
Odpovedať
Profilova fotka
@timeab diky moja
Odpovedať
Ahojte koceny, taka mala otazocka kde v ke sa daju zohnat uplne hladke biele topanocky nie na vysokom opatku aby boli latkove nie kozenne?? dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@jasin hehe 10.11 mam narodky:)))
Odpovedať
@lienka434 krasny datum :-) ja som chcela stale svadbu v den narodiek- ale tie mam v sobotu az v roku 2014 :-| co je daleko..
Odpovedať
Profilova fotka
@jasin jeee tak to mas strassnee daleko a dlho do narodenin:( je zvlastne mat sviatok kazde styry roky ak to dobre chapem.a do svadby by si tooolko nemala samozrejme cakat!!:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka434 tam asi nejde o 29. februar, skor jasin myslela, ze jej narodky vyjdu na sobotu az v 2014 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@valika_val jaj tak:D som si to poriadne este raz precitala..diky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?