1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
1
2
37
Profilova fotka
ahojk chick, tohle téma s ůplně stejným názvem je už založené ;-) Tak tam zkus nahlídnout, jsou tam nevesti se stejným dnem jako ty :-)
Odpovedať
Ahoj chick, mňa to tiež čaká 1. septembra. Už som si vybrala šaty, máme zaistených muzikantov, vybavený kostol, ale akosi sa nám nedarí so sálou :-( . A ty si na to ako?
Odpovedať
Ahoj jaja26...ja mam tiez saty, salu a kostol a mame najma fotografa, lebo s tym ja vari najvacsi problem. Teda aspon pokial chces niekoho fakt dobreho... Ostatne detaily budem doladovat na jar a v lete. Ale sme si objednali aj agenturu na vyzdobu, tak trosku mam o noektore veci postarane. Kde to budes mat? myslim v meste....
Odpovedať
ahojte kocky, pridavam sa k vam. tiez na to caka 1.9.. :) tiez som nemala chut zapajat sa do temy "september 2007", lebo je dost obsiahla... ja mam uz saty, popolnocne zatial nie. mame uz kostol, kameramana, fotografa, DJ, salu a na ostatnom budeme robit pomalicky, ved mame este casu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
tak baby, mi mame tiez svadbu v septembri a este nic nemame a myslim, ze sa vezmeme :-) je pravda, ze co s ami pacilo, teda miestnost je uz obsadene, takze mozno to urobime mniekde mimo BA... ale zacinam mat paniku, uz sa mi so svadbou aj snivalo....a mozno to urobiem aj na vychode.... drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak skúsim otvoriť väčšiu diskusiu aj tu :-D , ak sa mi podarí, lebo 1. 9. je menej svadieb ako ostatné dni. Kto sa pridá a pokecá? ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
iwuskaaa: som rada ze po tako case sa tema "chytila" ako pokracujes spripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
Chick, no ja by som prijala, keby sa chytila trošku viac =-) . Pokračujem v pohode, viac menej máme všetko zajednané, pokúpené. Akurát chýba oblek a topánky pre drahého, alko a nealko, dohodnúť sa na kytičke a výzdobe auta...a malo by to byť ok :-) . Určite sa objavia ešte nejaké drobnosti, ale čo je také najhlavnejšie, tak to je vybavené x-) . A Vy ste ako na tom? ;-)
Odpovedať
Koukam ze jsme na tom vsichni podobne. Taky uz mame hlavni veci,ale ted nas ceka dolazovani detailu. coz je snad nejhorsi. Temi hlavnimi vecmi myslim saty, boty, termin, misto obradu a hostiny. mejte se . PEpa A Radka
Odpovedať
to iwuskaaa: no v podstate ako vy....este nemame "vybavu" pre draheho, v agenture podotahovat nejake drobnosti ako darceky pre hosti a tak...take dolezite veci uz mame...ahaaa a este ma drahy problem so svedkom...nevie sa normalne ze rozmysliet koho zavola...super, ze ? ja si volam sestricku
Odpovedať
Profilova fotka
čauko kočky tak jak to jde?
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte baby.. ..tak ja mam tiez svadbu 1.9., aj ked najprv som chcela veeelice mat svadbu 7.7.07, ale nejak neskoro som sa zobudila.. ..myslim si, ze take tie velke veci mam uz bud v suchu, alebo je to na najlepsej ceste, ale tie detajly mi niekedy nedaju spat :) ..saty, miesto hostiny aj kostol mam zajednane uz snad od februara, aj fotografa som uz zmakla..s vyzdobou miesta hostiny vela prace nebude, kedze to budem mat v jednom hoteli, tam mi dali na vyber akurat marhulovo-bielu alebo bielo-marhulovu moznost vyzdoby a popravde to vobec nie je podla mojich predstav, ale ked som sa minule zamyslela ako som bola na svadbe u kamosov, popravde, nemam predstavy ako mali urobenu vyzdobu..takze si viem zivo predstavit, ze u mojich svadobcanov to asi tiez nezohra rolu a budu sledovat v ten den tolko inych veci, ze nie som ochotna minut kopu penazi na nieco, na com zalezi len a len mne a nikto by si tu snahu ani len nezapamatal..takze tak s vyzdobou-o starost menej :) ..saty este pojdem o tri tyzdne skusat-maju dostat opat nove modely, tak si asi vyberiem trochu ine, videla som ich uz na foto..tesim sa ako mala, topanky mam, aj drahy je uz vybaveny, od hlavy az po paty, akurat sme omylom kupili kratkorukavovu koselu a to asi nie je v sulade s etiketou 8-( ..vcera sa drahy zaoberal oznamkami, tak snad v priebehu juna dostanu aj paierovu podobu, obrucky budu uz tiez pomaly doma, sa na ne tesim.. ;-) ..no a akosi som sa rozpisala, tak uz nebudem dalej nudit a idem trochu pracovat ;-) ..zdar pripravam! 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Holky kde to vázne? :-D
Odpovedať
kocky ja sa tiez pridavam, my sme sa rozhodli presne 03.apila ze bude svadba a do tyzdna sme mali aj termin. Potom rychlo oznamin novinku svokre a na druhy den uz bol vybaveny kostol, sala, a na dalsi saty...matriku vybavila svokra a uz aj drahy je obleceny.. mne treba doplnky, topanky a popolnocne saty ale tie budem riesit az v auguste... co sa tyka prstienkov a oznamenia tak to dorisieme v priebehu mesiaca :-)
Odpovedať
halo halo je tu niekto este na takyto termin? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, pridavam sa k vam, mame svadbu 1.9.2007 v Trencine, obrad bude civilny, na trencianskom hrade. Da sa povedat, ze pripravene je uz skoro vsetko, este oblek pre zenicha, obruzky a dotiahnut vyzdobu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teda, myslela som samozrejme obrucky :-D
Odpovedať
timaska tak ty uz mas vsetko... ja sa voooobec neponahlam to co nemam tak zacnem riesit na zaciatku jula :-D
Odpovedať
Caute baby, :-) pridavam sa k tym, co nemaju skoro nic :-N za 11 tyzdnov je to tu, a ja mam saty, kostol, fotografa... :-S
Odpovedať
petti tak ja mam navyse od teba iba salu(vratane hotela).. ale vsak este casu dooooost :-D
Odpovedať
Ahojte kočky, petti skús ešte čím skôr vybaviť hudbu, lebo to bol u nás problém, lebo tých čo sme chceli boli už v januári obsadení na 1. septembra :-( . A zožeň si aj fotografa a kameramana. Ak ich chceš ;-) .A ešte koláče ;-) . Nám chýbajú obrúčky, oblek, topánky, popolnočné šaty, oznámenia,....... Takže ešte je toho dosť čo nám chýba. Petarda vy toho už máte riadne veľa :-D
Odpovedať
petarda, kde si prosím zohnala to super spodné prádielko :-)
Odpovedať
jaja to mas inak pravdu, ze fotografa a kameramana je celkom pb zohnat... vacsinou to kocky zabezpecuju tak 6 mesiacov do predu
Odpovedať
dakujem za tipy, ale svadba bude dost mini, hrat bude kamarat - je DJ, a kamerovat dalsi kamos, ale este o tom nevie :-N . zakusky si vzala na starosť mama, myslim ze uz cosi objednala. skor ma zacina hlava boliet kvoli oznamkam - snazime si ich vytvorit sami, obruckam, nemame oblek, topanky, atd...
Odpovedať
a este mam zajednanu restauraciu.mi to uniklo 8-)
Odpovedať
Ahojte! Tak aj ja sa hlásim, k tým čo majú svadbu 1.septembra. Postupne všetko vybavujeme a zdá sa mi, že je ešte milión vecí na čo nesmieme zabudnúť...
Odpovedať
siska len si to nezabudni znacit aby si naozaj na nic nezabudla.. ja som uz minule mala taky sen ze som zabudla na vlastnu svadbu xi
Odpovedať
Ja sa snažím. Hlavne odkladám všetky doklady. Len teraz mám ešte skúšky v škole tak teraz nie je na to tak veľa času. Tak to teraz musí ešte dva týždne počkať a potom sa naplno do toho pustím...
Odpovedať
siska tak drzim palce aby aj skusky vysli :-) na veci okolo svadby je casu dost, ja sa tiez do toho pustam od jula naplno... teraz myslim uz iba na dovolenku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aj ja sa 1.septembra vydávam v Trnave....Dúfam že nám vyjde čas baby...
Odpovedať
1
2
37
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?