1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
1
36
37
Profilova fotka
Ahoj Anitka, no veru, už to tu nejak zakapáva.....Ja v poslednej dobe už bohužiaľ vôbec nemám čas sem chodiť.... Ako sa vám darí, bábo poslúcha ? :-N Už viete, či to bude chlapček aleo dievčatko ? ;-) x-)
Odpovedať
Jéééééj, ahoj marya, to som rada, že sme tu aspoň duo ;-) . Ja mám dnes službu do 19.30 a urobila som si chvíľku, tak som sem mrkla ;-) . Ďakujem, zatiaľ sme obaja OK, pekne rastieme a guľatíme sa :-) . Budúci týždeň som objednaná na 3D ultrazvuk, ale keďže manžel nechce vedieť, čo to bude, tak asi ani ja, pretože by som to uuuuurčite nevydržala a vykvákala by som mu to. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super, že sa vám darí x-) x-) Potom hoď foto z toho 3D x-) x-) Ja bežím už domov, stačilo na dnes :-p :-D
Odpovedať
Pá, pá a pekný večer, my musíme s bábom ešte nejakú hoďku vydržať :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
baby 1.marca budeme uz pol roka vydate.....waw
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 asi uz hej uz je po svadbe a teraz zacina realita skutocna...ale dik za opytanie...ja sa mam fajn
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
halooooooooo zaniká nám téma pomaly :-(
Odpovedať
1
36
37
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?