1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Elko - tak mu to s tým naťahovaním vyšlo :-D :-D A inak čo máte nové ? Ako s domčekom ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marya, chcela by som sa ta, prosim ta, opýtat odkial mal zenich vesticku s kravatou, presne taku zhanam...dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hanka, kupili sme ju v Modeve v Poluse v BA ;-) Majú tam viacero pekných vecí na výber, oplatí sa kuknúť :-) A prajem príjemné prípravy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky moc, pa
Odpovedať
Profilova fotka
marya este stale cakame na pozemok a potom podla toho ako budu peniazky....ale mam novy uces tak to je jedine co mam nove..hehe mam ofinku a trosku mi to podstrihla... hanka inak moj drahy co mal vesticku tak tu mu sila jeho mamina pretoze sme tiez nenasli nic..a vysla nas iba 600 sk a co som pozerala v obchode tak boli po 3000 sk
Odpovedať
Profilova fotka
..cau zienky, zijete?? :-) ako sa mate, co nove? teda elko ma novy uces, nedas foto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lyduš, žijeme si dobre :-) . A Ty? Čo máš nové? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..no to rada pocujem ;-) ja neviem, ja mam pocit, ze sa toho uz udialo tento tyzden tolko, ze by mohol byt aj stvrtok :-D len ma ser... s nasim domcekom, este to poriadne nezacalo a uz su za nami prve krvivretia ]-( , trochu sa pohybujem vo zvysenej miere po pohovoroch a taaaak :-) dnes vecer este idem aj na anglictinu, predposlednu hodinu..sa mi neeechceeeee :-| ja som bola tiez hrdinka, ked som sa na to dala, ze sak o 20.15 do 21.45 to nejak prezijem..ale je to sakra tazke, hlavne ked uz o piatej je tma 8-(
Odpovedať
tak to ta fakt s anglictinou obdivujem, lebo ja ju mam bussiness english pocas obeda, ale ani to nevyhovuje :-D pred obedom sa nam nechce lebo sme hladni a po obede lebo uz sme moc najedeni a sa chce spat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lydi chceš meniť zamestnanie? :-) Tak ja už o tom čase spím |-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Lydi, tak mas moj obdiv, ja uz o tom case sa pripravujem na spanok |-| Si sikulka ;-) A drzim palce na pohovoroch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..no co sa angliny tyka, ja by som tiez rada uz spala o tom case, ked mi konci, nastastie ju mam dnes a potom vo stvrtok a potom sa uz na to dlabem..totiz som sa prihlasila na lazy and bussy english, tam akoze sa len konverzuje, nie su ulohy ani ucebnice..lenze ma nikto nevaroval ze pan lektor je zaryty intelektual a temy, co rozoberame su pravo, ekonomi a hlvne politika, co ja ozaj nemusim..a nieto este o takom case vecer :-S ..iwi, ako posledny tyzden po mikulasovi som v robote celkom spokojna, teda aspon financne, ale to uz len chodim po pohoroch na kt som poslal zivotopisy este skor.. ..ale sranda je v tom, ze ked bolo v robote uuuplne na figu a poslala som aj CV, tak po mne ani pes nestekol a teraz zrazu je vsetko naopak..aj ma volaju na pohovory a aj som prestala tolko pindat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
petarda zatial som neurobila nove foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Elko šup, šup, sme zvedavé :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci to bude tak skoro :-) chvilu strpenia poprosim
Odpovedať
Profilova fotka
Keď to musí byť.......snáď nejako vydržíme :-D :-N A inak sa máte ako ? Manželík poslúcha ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ako kedy...vcera ma naposledy nastval,ale potom si ma aj udobril... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je fajn ;-) Som rada, že sa vám darí :-N Mňa naposledy mierne "prekvapil" dnes ráno :-D :-D , ale rýchlo som mu odpustila, lebo to bola kravina, tak som si povedala, ze sa mi neoplati kvoli tomu ani frflat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked oni nas vedie niekedy pekne vytocit... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru vedia ]-( :-D . Ja som mala taký víkend :-| , ale už je dobre x-) . Marya a čo Ťa vytočil? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my sme sa minule 2 dni nerozpravali teda ja s nim...az to bolo take divne
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, nič si z toho nerob, raz za čas musí zahrmieť ;-) . Teraz sa mi to dobre vraví, ale predtým som nebola hrdinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, u nas to asi len pride..ale nebude to kvoli nemu, ale jeho rodicom..neviem, dokedy sa este dokazem ovladat a dusit iste zalezitosti v sebe.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lyduš a čo Ťa trápi? :-( Zdôver sa nám, možno sa Ti uľaví ;-) . Ja viem, svokrovci sú niekedy fakt dôvod na hádky medzi manželmi, najhoršie, keď si my buď našich rodičov zastávame alebo manželia svojich :-| . Mňa tiež občas štvú a myslím si, že už je ten čas, aby som zo seba všetko dostala a vykričala im :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aaaale, oni su v podstate v pohode, ale mam pocit, ze ten cirkus co mienia narobit okolo vianoc asi neprezijem :-D ..tym, ze riesime to byvanie a sme v setriacom rezime, tak som sa aj s drahym aj s nasimi dohodla o darcekovom embargu..a samozrejme som chcela, aby to platilo aj u svokrovcov, kt mimochodom su obaja vo financnej krize...ale zjavne im sa to nelubi, vraj oni su zvyknuti davat si darceky..ale sakra, ked nemam raz pprachy, tak nebudem kupovat darceky-a este k tomu kraviny! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Máš pravdu, ja som tiež všetkých zrušila :-D , aby nekupovali nič, lebo aj tak sú to väčšinou darčeky, ktoré "musia" byť a väčšinou veci, ktoré využijem minimálne alebo vôbec :-| . Svokrovci ma potešili a dali nám peniažky a povedali, aby sme nekupovali nič, keďže sme prerábali byt. Ale kúpili sme im aspoň nerezový čajník, lebo viem, že ten by si tak či tak kúpili sami. Aj naši nám dali peniažky a s bratmi, sestrami si nebudeme dávať nič, pripadá mi to zbytočné... Aj teraz som debatovala s kamoškou a vravela, že tej sestre, tomu bratovi, tej švagrinej, tomu švagrovi, tomu sestrinmu dieťaťu... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
..ved presne, ja viem, ze mozno dat si peniaze nie je take romanticke, ale je to prakticke..a ked uz clovek nemoze si normalne v rodine vysvetlit veci o darcekoch, tak kde potom??? =-) takze nasi s tym nemaju problem, daju nam peniazky na stavebne sporenie a ja zas viem, keby som nejaku kravinu mame kupila, tak ma este vyhresi, ze na co to je a ze to su zbytocne prachy a ze radsej sme ich mohli minut trebars na kachlicky do kupelne (som to trochu prehnala :-D )..ale svokrovci su o inom.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lyduš, svokrovci sú vždy o inom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam davaju nasi peniaze a mame si kupit co potrebujeme..a ja uz som si kupila taky zimny kabatik a moj drahy neviem co chce este :-) tento rok si este mozme dovolit kupit si nieco na seba ale potom zacne setriaci rezim asi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vcera sme boli s muzom pozriet akoze vybavenie kupelne, co patri do standardu a nadstandardu..no hruuuuza ;-( a navyse, ked chces na kachlickach v kupelni pouzit tie okrasne listely, tak si to musis extra dokupit!!!! ]-( ..boze, mam pocit, ze cloveka tu zoderu z koze...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?