1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

20. nov 200810870
  • No každý mesiac budeme musieť chodiť na kontroly, nie? 🤔

• Aha, uz som pochopila, co si tym myslela Iwi 😃 Sedim si na kabli 😃 No, tak to neviem, ale asi ako vravi Petarda, budeme "ostrielanejsie", ale tiez sa na to vobec netesim 😐

• Veru, ostrieľanejšie 😃 , budeme tam chodiť ako na rožky 😬 .
    A si objednaná?

• Sponzor fóra
  • ..no baby, takze dnes sa nic nekonalo 😐 som bola objednana na prehliadku a ked som dosla, doktor vravi, ze naposledy som tam bola v januari a teda ma nemoze zobrat, lebo mu to poistovna nepreplati..sakra, to mi mohli dat hadam aj vediet 😠 alebo na co sa potom pytaju dovod, preco sa tam hrabem???? takze teraz zas sa budem stresovat v januari 😦

• Tak to je vrchol 😠 . Človek dbá o svoje zdravie a lekári takto odbíjajú 😐. A potom v prípade problémov....mali ste prísť skôr 😒 . Ach jaj, kde to žijeme?! 😶

• To je teda sila.... 😒 😠 Fakt si robia čo chcú !!! A ešte vyššie platy by chceli ! A za čo ???? 😠

• baby, ale aj tak to malo jednu vyhodu..uliala som sa z roboty 😃 😃 😃 a uzila som si to... 😉

• Lydi, aspoň niečo 😃 . Tak si predpokladám zbehala priľahlé obchody, hmmm? 😵

• iwi vsetko najlepsie,trosku oneskorene..som tu nebola teraz od nedele... 😞

• ..ale nieee, obchodom sa teraz vyhybam ako zubatej 😃 mam zakaz pustat zilou, setri sa 😕 ale drahy ma naucil cez vikend narabat s photoshopom, tak konecne ma kto retusovat foto zo svadby..totiz chceme rodicom (obom) dat k vianociam albumiky nasej svadby, tak upravujem ako diva vsetky fotecky..som mame urobila krasny lifting 😃

• Iwi aj ja sa pripájam ku gratulantom a prajme všetko len to naj.......... 😉 Nazdravie. 😛

Ináč, dievčence, nechcem Vás strašiť, ale tie prehliadky u lekára počas tehotenstva sú častejšie ako raz v mesiaci a verte, že si na to žena nikdy nezvykne, stále je to rovnako nepríjemné 😞 . Teší ma iba vedomie, že uvidím (keď zleziem) na monitore malinkú bodočku, ktorá je moje bábo 🙂 🙂 🙂 .

• pomooooc 😕
    ..ale i tak anit, verim, ze mas pravdu, ze clovek (vlastne si to oddrie len zena) pri pohlade na monitor na chvilu zabudne na kadejake neprijemnosti 😛

• anitka tak to ti verim...mne je to neprijemne ked tam mam chodit co i len na preventivku raz za rok a mam dost...co bude potom ked tam budem viac ako doma?? 🙂

• Jééj kočky ďakujem za gratulácie 😵 ....ste milé 😉
    Anitka, to vážne?! Brrr 😦
    Lydi, aspoň nie som sama, čo má šetrnný režim 😃 . Aj u nás beží 😠

• ozaj baby, cizmy uz mate nalestene? 😃

• Sponzor fóra
  • Lydka, ja ešte nie 🙂 . Ale minulý rok som tiež neleštila, chcela som ho vyskúšať, či mi aj tak niečo ujo Mikuláš donesie 😃 ...a doniesol 😬 ...

• no moj mikulas je v praci az do rana a to sa potpm iba vystriedame..on pride a ja odchadzam a ani sa nestretavame...takze ked tak ja budem mat mikulasa az vecer ked dojdem z prace zajtra...

• to mate ale stale este super 😃 ..pochybujem,ci moj mikulas vobec ma tusenia o takejto udalosti 😐 dnes je na skoleni cely den a potom ho beriem domov, asi ani velmi prilezitost nema 🤔

• petarda ja som na tom rovnako, cely den je v praci, potom este do pol 10 na anglickej konverzacii a tiez urcite nic nestroji.
    Ale nakolko on nepapa ziadne cokoladky, tak sa urcite potesi vrecku suseneho ovocia s nejakymi mandrinkami 😃

• Ahojte kočky 🙂 No, môj mikuláš dnes pred obedom odišiel na služobku a vráti sa až v piatok v noci 😞 , ale pred odchodom ešte dobehol za mnou do roboty sa rozlúčiť a priniesol aj mikulášsky balíček, čo ma dosť milo prekvapilo 😵 😵 takže čižmičky čistiť nemusím 😃 😃

• no ja som tomu mojmu tiez nieco prichystala..a zevraj aj mna caka nieco doma...tak som zvedava 🙂

• U mňa sa tiež stavil Mikuláš, no môj drahý nedostane, nezaslúži si 😃

• ..caute baby, tak u nas prisiel mikulas len k milemu..som mala dobreho tusaka 😃 ale tusim, ze dnes to bude hasit, xixi 😃

• Dobré ránko, mne Mikuláška urobili kolegynky. Môj je žiaľ od pondelka na služobke 😢 . Ešte sme tak dlho od seba neboli, tak mu je už veeeeeeeeeľmi smutno.

• ..to poznam anit, asi mesiac po svadbe drahy siel na dve tyzdnove sluzobky hned po sebe, normalne som bola cela bez seba..to u nas vyzeralo ako v slzavom udoli..on to az tak nevnimal, lebo mal tolko povinnosti, ze nemal kedy 🤔

• Ahojte baby 🙂
    Anit - aj môj je preč, síce len od včera, ale už sa naňho teším 😵 Kedy sa vracia Tvoj drahý ? Neboj, to zvítanie bude stáť za to 😵 My sme boli od seba najdlhšie tiež týždeň, a to som rátala už hodiny do jeho návratu, no ale potom sme si to poriadne vynahradili 😵 😵

• Petarda - moj isiel tyzden po svadbe na dva tyzdne prec, akurat cez vikend bol doma, tiez som to oplakala, ale hlavne, ze sa vratil v poriadku a zdravy a zivy 😵 😬

• Chcel by vyraziť zajtra, skoro ráno, po ceste má ešte jednu pracovnú zastávku a okolo 14.00 by mal byť doma. Tak ma možno prekvapí a príde si po svoje dievčatá do práce 😉 . Ale to odlúčenie hodnotím aj celkom pozitívne, aspoň si budeme vzácnejší. A navyše v tomto období strašne veľa spím. Niekedy zaspím už aj o 20.00, tak mi to až tak nepríde, že nie je doma.

• Anit - tak vidíš, zajtra ho máš doma 😉 A potom bude taký šťastný, že je opäť s Tebou, že Ťa bude doslova na rukách nosiť 😬 😵 Presne tak, aj ja sa to snažím brať pozitívne, hoci vždy sa predtým poriadne vyslzím 😃 😃
    Ja si na môjho budem musieť počkať zajtra až do noci, možno až do soboty rána, ale nevadí, ja sa už teraz hrozne teším naňho 😬 Síce mi povedal, že aj budúci týždeň bude musieť vyraziť 😞 ale len na jednu noc "v hoteli", takže to neberiem tragicky... 🙂

• caute baby ked tu hovorime o odluceni tak jedine co som bola ja odlucena od draheho bol asi mesiac - 2 mesiace v kuse co bol na vojne pocas primacu a potom som tam bola za nim skoro stale..hehe a co sa tyka mikulasa ten moj bol...najprv som si nasla 2 male zuvacky a ked som mu povedala ze so myslela ze si ma ceni na viac tak mi dal velku milku cokoladku...ma chcel len tak napinat...hehe 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov